Regħa għall-ftit
Franza – Xogħlijiet relatati mal-linji tal-pajpijiet tad-distrubuzzjoni ta’ l-ilma – TRAVAUX D’EAU POTABLE SUR LE TERRITOIRE DESSERVI PAR LA REGIE DE L’EAU DE LIMOGES METROPOLE EN 3 LOTS
LIMOGES METROPOLE - Communauté urbaineFranzaNpubblikat fi 09 Fra 2026
Ma ħuwax deadlineDeskrizzjoni
Il-kunsultazzjoni tal-mudell ta' dan l-annunzju tikkonċerna l-ewwlen ta' xogħol dwar l-ilma potabbli fuq it-territorju li jissirvi mill-awtorità tal-ilma ta' Limoges Métropole f'3 lot.
Lot 1: 11 300 m di tubi d'acqua potabile
Lot 2: 1 500 m di tubi d'acqua potabile
Lot 3: 1 200 m di tubi d'acqua potabile
Kodi CPV
Works related to water-distribution pipelines
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Franciaország – Autópálya építése – ESTK - Travaux d'effacement des gares de péage
AREA.FranzaMotorway construction worksDeadline fi 28 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis CorseFranzaConstruction workDeadline fi 14 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Felújítás – ROIFFE (86) Ferme de Bellevue - Valorisation hébergement - Lot 1 : Gros oeuvre, second oeuvre, VRD - Lot 2 : Electricité , plomberie, ventilation
SID Nord-OuestFranzaRefurbishment workDeadline fi 25 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux et entretien des infrastructures communautaires - Réseaux d'assainissement et d'eau potable
Communauté d Agglomération Luberon Monts de VaucluseFranzaSewerage workWorks for complete or part construction and civil engineering workDeadline fi 39 ajamIppubblikat f'02 Set 2026