Görögország – Nyitott rakterű kisteherautók – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Deskrizzjoni
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια οχημάτων και εξοπλισμού πολιτικής προστασίας για τις ανάγκες του Δήμου Πολυγύρου. Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV): 34131000-4 «Ημιφορτηγά», 35111500-0 «Συστήματα πυρόσβεσης», 34136100-0 «Μικρά φορτηγά», 34144710-8 «Τροχοφόροι φορτωτές» και 34113000-2 «Αυτοκίνητα με κίνηση στους τέσσερεις τροχούς». Η παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα. Προσφορές κατατίθενται για τη μία ή και τις δύο ομάδες για το σύνολο των ειδών και των τεμαχίων της κάθε ομάδας. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των διακοσίων ενενήντα χιλιάδων τριακοσίων είκοσι δύο ευρώ και πενήντα οκτώ λεπτών (290.322,58 €) μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: 360.000,00 €). Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται μέχρι και την οριστική παραλαβή του συνόλου των ποσοτήτων των αγαθών σε δώδεκα (12) μήνες.
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Görögország – Különleges célú járművek – Προμήθεια Συστημάτων Κέντρου Ελέγχου, Ασύρματης Επικοινωνίας, Drones και Κινητού Επιχειρησιακού Κέντρου στο πλαίσιο της Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Θήρας
ΔΗΜΟΣ ΘΗΡΑΣil-GreċjaSpecialist vehiclesWireless telecommunications systemInformation systemsDeadline fi 33 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Görögország – Rendőrségi járőrcsónakok – Προμήθεια πλωτών μέσων για το Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗil-GreċjaPolice patrol boatsDeadline fi 34 ajamIppubblikat f'30 Aww 2026
Görögország – Ambulanciás járművek – Προμήθεια ασθενοφόρων οχημάτων για το ΕΚΑΒ Αλεξανδρούπολης και το ΕΚΑΒ Καβάλας
ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣil-GreċjaAmbulancesDeadline fi 34 ajamIppubblikat f'30 Aww 2026
Görögország – Különleges célú járművek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ Δ. ΛΗΜΝΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥil-GreċjaSpecialist vehiclesCrane and dumper trucksDeadline fi 33 ajamIppubblikat f'30 Aww 2026