Regħa għall-ftit
L-Italja – Tagħmir għall-parasailing – FORNITURA DI MATERIALI DI CONDIZIONAMENTO CARICHI INDIVIDUALI PER PARACADUTISTI PER IL POTENZIAMENTO DELLA CAPACITA AVIOLANCISTICA
DIREZIONE DEGLI ARMAMENTI AERONAUTICI E PER L’AERONAVIGABILITÀl-ItaljaNpubblikat fi 17 Fra 2026
Ma ħuwax deadlineDeskrizzjoni
- n. 5130 Kontenitori polivalenti għal avjolaċċ ta’ armi ta’ assaltu; - n. 5130 Imbraċature ad “H” b’sistema ta’ rilasċju “single point release” għal kondiżjonament ta’ żaini għal avjolaċċ ta’ persunalità miltari parakadutisti; - n. 5130 Nastri ta’ freġġar tal-ħaġa għal avjolaċċ fune ta’ vinċu. Importu kumulattiv 7.589.777,67 diġà prestazzjonij programmati pari ad euro 5.059.851,78 u quota opzjonali pari ad euro 2.529.925,89
Kodi CPV
Parasailing equipment
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Olaszország – Tornatermi felszerelés – PROCEDURA APERTA TELEMATICA PER L'AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA E POSA IN OPERA DI ARREDI NELLA NUOVA PALESTRA A SERVIZIO DEL PALAZZETTO DELLO SPORT
Comune di La Spezial-ItaljaGymnasium equipmentDeadline fi 27 ajamIppubblikat f'27 Aww 2026
Olaszország – Sportcikkek és felszerelések – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L'APPALTO DI FORNITURA E POSA DI PLAYGROUND PRESSO GIARDINI A LAGO DEL COMUNE DI COMO
Comune di Comol-ItaljaSports goods and equipmentDeadline fi 38 ajamIppubblikat f'06 Aww 2026
Portugália – Játszótéri felszerelés – PROCEDIMENTO Nº717_718/2026 - AQUISIÇÃO DE BENS PARA A MANUTENÇÃO DA REDE MUNICIPAL DE ESPAÇOS DE JOGO E RECREIO E GINÁSIOS AO AR LIVRE EM REGIME DE FORNECIMENTO CONTÍNUO
Município da Maiail-PortugallPlayground equipmentDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Svédország – Szabadtéri sportfelszerelés – Ljusriggar till Finnvedsvallen
Värnamo kommunl-IżvezjaOutdoor sports equipmentField and court sports equipmentExterior lightsDeadline fi 33 ajamIppubblikat f'03 Set 2026