Regħa għall-ftit
L-Irlanda – Cameras tar-ritratti – T.023.2026 - Stage 1 Pre-Qualification Questionnaire for requests to participate in a Competition for the provision of Body Worn Cameras with associated Digital Evidence Management System and Services
An Garda Síochána_1192l-IrlandaNpubblikat fi 21 Ġun 2026
Ma ħuwax deadlineDeskrizzjoni
F'ħafna, il-Ġid tal-Għażli jinkludi: il-proviżjoni ta' Body Worn Cameras ma' il-sistemi u servizzi ta' Digital Evidence Management System, għal An Garda Síochána. Dan il-konkors tal-proċiment pubbliku jingħata f'konformità ma' il-proċedura kompetittiva ma' negozjazzjoni f'ħafna ta' dwieħet, konformi mal-Regolamenti tal-Unjoni Ewropea (Award of Public Authority Contracts) 2016 (Statutory Instrument 284 ta' 2016) (il-Regolamenti) u l-Konkors jinkludi minn żewġ stazzjonijiet kif jitdeskrivu fil-Dokumenti tal-Tender.
Kodi CPV
CamerasSurveillance and security systems and devicesSoftware package and information systemsIT services: consulting, software development, Internet and supportBusiness services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – LA3798C - UL - CFT for the Supply and Delivery of a Coastal and Offshore Autonomous Surface Vehicle (ASV) for University of Limerick (UL)
Education Procurement Service (EPS)l-IrlandaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Marine equipmentSurvey vesselsDeadline fi 8 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Supply, Delivery, Installation and Commissioning of an Environmental Chamber for DCU
Dublin City Universityl-IrlandaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Deadline fi 11 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Írország – Észlelő- és analizálóberendezések – Request for Tenders for the Provision of Four Videoscopes
Office of the Revenue Commissioners_366l-IrlandaDetection and analysis apparatusChecking and testing apparatusSpectroscopy devicesDeadline fi 40 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Supply, Delivery, Installation of an Electrochemical Multichannel Workstation for TU Dublin
Technological University Dublin (TU Dublin)l-IrlandaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Instruments for checking physical characteristicsDeadline fi 13 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026