Regħa għall-ftit
L-Italja – Apparat u aċċessorji tal-kompjuter – Fornitura chiavi in mano di un Centro di Controllo Aziendale (CCA) completo di sistemi e sottosistemi integrati, centrali e periferici, di monitoraggio e controllo della flotta (AVM/AVL), Demand Responsive Transport (DRT) e bigliettazione elettronica (SBE), conta-passeggeri e informazione multimediale all'utenza ivi inclusa la Garanzia e servizi accessori (Assistenza, IAAS e Manutenzione) per il p
S.G.M. SOCIETA' GESTIONE MOBILITA' LECCE SPAl-ItaljaNpubblikat fi 22 Lul 2026
17 ajam leftDeskrizzjoni
Fornitura chiavi in mano ta' Ċentru ta' Kontroll Ażendali (CCA) komplet b'sistemi u sottosistemi integrati, ċentrali u periferiki, ta' monitoraġġ u kontroll tal-flotta (AVM/AVL), Trasport Pprendi l-Għażla (DRT) u bigliettazzjoni elettronika (SBE), kontapasseġġieri u informazzjoni multimedjali għall-utenza, inkluża Garanzija u servizzi aċċessuarji (Assistenza, IAAS u Manutenzjoni) għal perjodu ta' 24 xhahar, b'Assistenza, IAAS u Manutenzjoni Full Service Post Garanzija għal perjodu ta' 96 xhahar.
Kodi CPV
Computer equipment and suppliesVehicle location systemTransport ticketsPassenger information systemSoftware package and information systems
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Olaszország – Számítógéppel kapcsolatos eszközök – Fornitura di sistemi di rete dati - Edificio U10
Area Approvvigionamenti Beni e Servizi - Settore Gare Beni e Servizi: Ufficio Gare, Ufficio Procedure Negoziatel-ItaljaComputer-related equipmentSoftware supply servicesSystem and support servicesDeadline fi 40 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Számítógépek és tartozékaik – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N. 36/2023, SUDDIVISA IN N. 3 LOTTI, PER L'AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI HARDWARE PER STORAGE, RETE E SICUREZZA, NECESSARI ALLA REALIZZAZIONE DELLA BUSINESS CONTINUITY TRA L'ATTUALE E IL NUOVO DATA CENTER
IZSAM - Istituto Zooprofilattico Sperimentale dell Abruzzo e del Molise G. Caporalel-ItaljaComputer equipment and suppliesDeadline fi 11 ajamIppubblikat f'27 Aww 2026
Olaszország – Papír irodaszerek és egyéb áruk – Procedura aperta per la conclusione di un accordo quadro con un solo operatore economico, ai sensi dell’art. 59 del D.Lgs. 36/2023 s.m.i., per l’affidamento della fornitura, comprensiva di spese di trasporto e consegna, di materiali di cancelleria per le esigenze dell’Università di Brescia, per un periodo di 48 mesi
UNIVERSITA' DEGLI STUDI DI BRESCIAl-ItaljaPaper stationery and other itemsDeadline fi 24 ajamIppubblikat f'24 Aww 2026
Olaszország – Papíráruk – PROCEDURA APERTA PER LA PER LA FORNITURA DI CANCELLERIA FUORI CONVENZIONE INTERCENT-ER
AZIENDA USL DELLA ROMAGNAl-ItaljaStationeryDeadline fi 10 ajamIppubblikat f'09 Aww 2026