Franza – Xogħol ta’ stallazzjoni tas-sħana, ventilazzjoni u ta’ l-arja kkondizzjonata – 2026-016 - ACCORD CADRE TRAVAUX DE CVC
Deskrizzjoni
Din konsultazzjoni dan l-aħħar tista' tikkunsidra bħala akkord kadri għal marċi ta' segwenti għal il-ħtiegħ ta' il-ħtiegħ ta' klimatizzazzjoni, ventilazzjoni u risq, fl-Aeroporti tal-Kosta d'Azur u fl-Aeroport tal-Golf ta' San Tropez, li jinkludi, b'mod partikolari:
- Il-produzzjoni u l-implementazzjoni ta' installazzjonijiet ta' klimatizzazzjoni, ventilazzjoni u risq
- Il-ħtiegħ u r-riħabilitazzjoni ta' installazzjonijiet ta' klimatizzazzjoni, ventilazzjoni u risq
- Il-ħtiegħ ta' installazzjonijiet ta' klimatizzazzjoni, ventilazzjoni u risq
- Il-ħtiegħ ta' rreżett ta' ilma ġliċi, ilma ħar
- Il-ħtiegħ ta' rreżett ta' ilma ġliċi, ilma ħar
- L-installazzjoni ta' attrezzatura terminali ta' ilma ġliċi, ilma ħar
- Il-ħtiegħ ta' kalorifugazzjoni
- Il-ħtiegħ ta' rreżett aeruliku (għajn ċirkulari, rettangolari, …)
- Il-ħtiegħ ta' regolazzjoni fuq il-kumpanijiet ta' klimatizzazzjoni
- Il-ħtiegħ ta' kumpanija split sistema ma' fluidi fridġeranti
Forma tal-prezzijiet tal-merka: unitarju
Dekompożizzjoni f'lot: Senza obiett
Dekompożizzjoni f'tranċi: Senza obiett
Kkunsidrazzjoni tal-varianti: OUI, referu għal il-modalitajiet dettagljati fil-dossier ta' konsultazzjoni tal-ħtiegħ (komunikati lill-kandidati ammessi li jippreżentaw offerta)
Merka rinnovabbli: OUI
Data previsa ta' deħbiet tal-ħtiegħ jew tal-merka: 04/07/2026
Informazzjoni dwar l-akkord kadri: Konformi mal-Artikolu R.2162-2 tal-Kodiċi tal-ħtiegħ pubbliku, il-merka jinkludi l-implementazzjoni ta' akkord kadri ma' operaturi kbar. Numru massimu ta' partecipanti għal l-akkord kadri: 4. Konformi mal-Artikolu R.2162-4 tal-Kodiċi tal-ħtiegħ pubbliku, l-akkord kadri jitħalla għal ħadd, u jinkludi fil-montant massimu għal kulla durata tiegħu, kull rinnovazzjoni ħadda, ta': - 7 515 K euros HT għal Aeroporti tal-Kosta d'Azur - 750 K euros HT għal l'Aeroport tal-Golf ta' San Tropez
Publikazzjonijiet preċedenti dwar d-darba stess ta' konsultazzjoni: senza obiett
MODALITÀ ADMINISTRATIVI
Il-kandidati seħħa jkunu informati dwar id-disponibilità tal-dossijiet ta' konsultazzjoni wara ftaħtar ta' fazi ta' selezzjoni tal-kandidati. Ritir tal-dossier: Id-dossijiet jistgħu jitritraw minn platforma tagħna AIR ACHATS wara registrazzjoni ħadda għal https://achats.nice.aeroport.fr/ Remessa tal-kandidaturi: Modalitajiet ta' ftuħ: Sesjonijiet ta' ftuħ tal-offerti ma jkunux pubbliċi. Posti ta' depositu tal-propożi: Id-dossijiet jistgħu jitritraw minn platforma tagħna AIR ACHATS wara registrazzjoni ħadda għal https://achats.nice.aeroport.fr/ Dematerializzazzjoni tal-proċeduri: It-trasmissjoni tal-offerti per via eletronika hi obbligat. ATTENZJONI: Konformi mal-Artikolu R2132-7 tal-Kodiċi tal-ħtiegħ pubbliku, il-propożizzjoni tista' tikkunsidra bħala obbligaturi li tdeposita per via dematerializzata fuq platforma tagħna “AIR ACHATS”. Tista' tippjaġġa għal kont ħadda fuq platforma “AIR ACHATS”: https://achats.nice.aeroport.fr/ Kopja ta' backup (non obbligat) Kopja ta' backup tista' tiġi mibgħuta konformi mal-dispozizzjonijiet tal-Artikolu R2132-11 tal-Kodiċi susvisu, fid-dawl preskribbu għal depositu tal-pli origjinali: - Uħud mill-ħaddieħor: Il-kopja ta' backup tista' tikkunsidra bħala tista' tdeposita fuq pli sigillat li jinkludi l-menta leġibbli: «kopja ta' backup», in-numru u l-intitulat tal-konsultazzjoni u l-isem tal-kandidat li jitħallu. Dan id-dokument tista' jittrasmetta fid-dawl preskribbu għal il-remessa tal-kandid
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Franciaország – Autópálya építése – ESTK - Travaux d'effacement des gares de péage
AREA.FranzaMotorway construction worksDeadline fi 28 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis CorseFranzaConstruction workDeadline fi 14 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Felújítás – ROIFFE (86) Ferme de Bellevue - Valorisation hébergement - Lot 1 : Gros oeuvre, second oeuvre, VRD - Lot 2 : Electricité , plomberie, ventilation
SID Nord-OuestFranzaRefurbishment workDeadline fi 25 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux et entretien des infrastructures communautaires - Réseaux d'assainissement et d'eau potable
Communauté d Agglomération Luberon Monts de VaucluseFranzaSewerage workWorks for complete or part construction and civil engineering workDeadline fi 39 ajamIppubblikat f'02 Set 2026