Regħa għall-ftit
L-Italja – Apparat u prodotti mediċi varji – ISTITUZIONE DEL SISTEMA DINAMICO DI ACQUISIZIONE AI SENSI DELL’ART. 32 DEL D.LGS. 36/2023 PER L’AFFIDAMENTO DELLE FORNITURE DI MEDICAZIONI SPECIALI (M04) E DISPOSITIVI DA MEDICAZIONE RESIDUALE (M90)
ASST DI CREMONAl-ItaljaNpubblikat fi 29 Apr 2026
Ma ħuwax deadlineDeskrizzjoni
Istituzzjoni tal-Sistema Dinamiku tal-Akquisti Konformi ma l-Artikolu 32 tal-D.Lgs. 36/2023 għall-Affidament tal-Fornituri ta' Medikamenti Spezjali (M04) u Dispozitivi ta' Medikament Residuwali (M90)
Kodi CPV
Miscellaneous medical devices and products
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Dispositivi impiantabili per la chiusura percutanea transcatetere del PFO e dei DIA tipo Ostium Secundum
ASL LEl-ItaljaMiscellaneous medical devices and productsDeadline fi 35 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Olaszország – Laboratóriumi reagensek – Procedura aperta – suddivisa in 6 lotti – per la fornitura di reattivi diagnostici e il noleggio di apparecchiature per il settore di biologia molecolare del Laboratorio Centrale di Patologia Clinica del Comprensorio sanitario di Bolzano
Südtiroler Sanitätsbetrieb - Abteilung Einkäufel-ItaljaLaboratory reagentsDeadline fi 48 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Olaszország – Diagnosztikai készülékek – PA FORNITURA TRIENNALE IN SERVICE DI N. 1 APPARECCHIO PER CHEMIO-IPERTERMIA INTRAPERITONEALE (HIPEC) PER L'AZIENDA OSPEDALIERA UNIVERSITARIA DI BOLOGNA
AZIENDA USL DI BOLOGNAl-ItaljaDiagnostic devicesTechnical support servicesDeadline fi 50 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Olaszország – Csontszintetizáló készülékek – fornitura in accordo quadro di chiodi endomidollari e placche per osteotomia
ASST DEI SETTE LAGHIl-ItaljaOsteosynthesis devicesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'30 Aww 2026