Regħa għall-ftit
Franza – Apparat tal-kċejjen industriali – 26N0177 - Acquisition de matériel et équipement pédagogique pour les ateliers alimentaires du CFA MNCA (relance des lots 1,2 et 3 du marché 24N0659).
METROPOLE NICE CÔTE D'AZURFranzaNpubblikat fi 19 Lul 2026
7 ajam leftDeskrizzjoni
Appel d'offres ouvert - artikli R.2124-2 1° u R.2161-2 għal 5 tal-Kodiċi tal-Kontrappubbliku. Il-konsultazzjoni għandha l-ogħġa: Akwist tal-materjal u l-attrezzatura professionali għall-bżonnijiet tal-diversi laboratorji tal-CFA MNCA. Il-kontratt ta' dan il-materjal huwa neċessarju għall-apprendisti.
Kodi CPV
Industrial kitchen equipment
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Franciaország – Élelmiszertartályok – Fourniture de barquettes alimentaires et films pour les besoins de la Cuisine Centrale de la Ville de Morlaix
Ville de MorlaixFranzaFood containersDeadline fi 32 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Ismeretterjesztő és reklámtermékek – ACCORD-CADRE DE FOURNITURE ET LIVRAISON D’OBJETS PUBLICITAIRES A L’IMAGE DE L’UNIVERSITE SORBONNE PARIS NORD
Université Sorbonne Paris NordFranzaInformation and promotion productsDeadline fi 32 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Épületgépészeti berendezések – Achat, conditionnement et distribution de kits d'Hydro-économes destinés aux abonnés MARCHE RESERVE
NOREADE SIDEN-SIANFranzaPlumbing equipmentMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Oktatási kellékek – Fournitures scolaires, loisirs créatifs, outils inclusifs, jeux et jouets - Relance lots n° 1, 2 et 5
Communauté d'agglomération du CotentinFranzaTeaching suppliesEducational gamesArt suppliesDeadline fi 29 ajamIppubblikat f'01 Set 2026