Regħa għall-ftit
Din it-tender ġiet skaduta.
Franza – Karta ta' l-istampar – 25N0756_Acquisition de papiers d'impression
METROPOLE NICE COTE D'AZURFranzaNpubblikat fi 24 Ġun 2026
Deadline passatDeskrizzjoni
Din konsultazzjoni tiegħek tinsab fil-proċedura: Appel d’offres ouvert – artikli R.2124-2 1° u R.2161-2 għal 5 tal-Kodiċi tal-komanda pubblika. Tiegħu l-obġettiv tal-akwist tal-papers ta' stampa għal l-ħaġa ta' servizzi tal-Métropole Nice Côte d'Azur.
Kodi CPV
Printing paperPulp
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Franciaország – Üzemanyagkártyák – ACCORD- CADRE A BONS DE COMMANDE - FOURNITURE DE CARBURANTS POUR LA VILLE DE FOURMIES
Commune de Fourmies (59)FranzaAgency fuel cardsDiesel fuelPetrolDeadline fi 26 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Franciaország – Számítógépes kellékek – Fourniture, installation et maintenance des équipements numériques pour les écoles de la ville d'Osny
Commune d'OsnyFranzaComputer suppliesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Franciaország – Irodai kellékek – ACCORD-CADRE POUR L’ACHAT ET LIVRAISON DE FOURNITURES SPECIFIQUES POUR LES ARCHIVES ET LA BIBLIOTHEQUE DEPARTEMENTALES, LE SERVICE DOCUMENTATION ET LA MEDIATHEQUE DU DEPARTEMENT DES BOUCHES-DU-RHONE (2026-0399)
DEPARTEMENT DES BOUCHES DU RHONEFranzaOffice suppliesStationeryDeadline fi 38 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Ebédjegy – Fourniture et livraison de coupons restaurant
Loire SemèneFranzaLuncheon vouchersDeadline fi 28 ajamIppubblikat f'02 Set 2026