Regħa għall-ftit
L-Italja – Pakkett ta' softwer għall-IT – GE2619 - Estensione piattaforma di backup Rubrik
InfoCamere ScpAl-ItaljaNpubblikat fi 20 Lul 2026
5 ajam leftDeskrizzjoni
GE2619 - Estensjoni tal-piattaforma ta' backup Rubrik
Kodi CPV
IT software packageMainframe computer
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Olaszország – Iparspecifikus szoftvercsomag – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA MEDIANTE PIATTAFORMA DI INTERMEDIAZIONE TELEMATICA SINTEL PER LA FORNITURA DI UN SOFTWARE PER LA GESTIONE DELLA FORMAZIONE AREU PER LA DURATA DI 48 MESI
Agenzia Regionale Emergenza Urgenza (AREU 118)l-ItaljaIndustry specific software packageDeadline fi 32 ajamIppubblikat f'01 Set 2026
Olaszország – Licenckezelő szoftvercsomag – VAG26F8853 - Fornitura di licenze di prodotti Microsoft e relativi accessori - 2° edizione
Viveracqua s.c. a r.l.l-ItaljaLicense management software packageDeadline fi 28 ajamIppubblikat f'01 Set 2026
Olaszország – Valós idejű utas-ismeretterjesztő rendszerek – Programma Regionale Sardegna FESR 2021-2027. Fornitura e installazione di 120 paline della tipologia E-paper comprensive di software, pulsante per sintesi vocale, accessori e piattaforma di gestione
CTM S.p.A.l-ItaljaReal-time passenger information systemDeadline fi 19 ajamIppubblikat f'01 Set 2026
Olaszország – Dokumentumkezelési rendszerek – ACQUISIZIONE DI UN SERVIZIO INTEGRATO PER IL MANTENIMENTO ED INTEGRAZIONE DEL SISTEMA DI RILEVAZIONE PRESENZE E PAYROLL DI CINECA
CINECA Consorzio Interuniversitariol-ItaljaDocument management systemDeadline fi 24 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026