Il-Ġermanja – Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-ippjanar – Fachplanung Technische Ausrüstung TGA Anlagengruppe 4-6 gem. Teil 4, Abschnitt 2 HOAI 2021
Deskrizzjoni
Il-riċostruzzjoni tal-bini ġenerali tinkludi l-bini tal-Buġġa, il-bini tal-Kuċina u l-Remise fi Schwaansche Str. 4-5, Rostock. Il-bini huma b'valur bauhistoriku ġdid, għax huma parti mill-17. qawmien. Il-BGF huwa ta' circa 2.011 m², il-BRI jinkludi circa 6.743 m³ u l-NUF 1-6 circa 840 m². Il-riċostruzzjoni tgħaddi mill-ħaġa tal-denkmalpflegerischen Zielstellung għal kulma b'komponenti. Il-ħidma tal-ħidma tal-planifikazzjoni tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-ħidma tal-
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Németország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – Rahmenvereinbarungen über Generalplanungsleistungen für die Infrastruktur von BOS Funkstandorten des Landes NRW
Landesamt für Zentrale Polizeiliche Dienste NRWil-ĠermanjaArchitectural, engineering and planning servicesArchitectural, engineering and surveying servicesEngineering design servicesDeadline fi 32 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Németország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – VG Zell, Stadt Zell (Mosel) - Planungs-, Gestaltungs- und Umsetzungsbegleitungsleistungen für eine digitale Wein-Erlebniswelt - Wettbewerbsoffenes Verfahren
Stadt Zell (Mosel)il-ĠermanjaProject and design preparation, estimation of costsFair and exhibition organisation servicesInterior design servicesMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'02 Set 2026
Németország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Planungsleistungen Komplexe Modernisierung
WBM Wohnungsbaugesellschaft Berlin-Mitte mbHil-ĠermanjaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesDeadline fi 32 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Németország – Mérnöki tanulmány – Hydrogen Import Terminal (HITW) Terminal-FEED Study
Hydrogen Import Terminal Wilhelmshaven GmbHil-ĠermanjaEngineering studiesMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'02 Set 2026