Regħa għall-ftit
L-Italja – Apparat tat-trasmissjoni bir-radjo mingħajr l-apparat tar-riċeviment – Rete Radio e servizi 2026 new
LAZIOcrea S.p.A.l-ItaljaNpubblikat fi 02 Lul 2026
Ma ħuwax deadlineDeskrizzjoni
Proċedura ristretta għall-riċiklu tal-servizzi ta' assistenza u manutenzjoni tal-Reti Radio reġjonali tal-Lazio u t-ewwoluzzjoni tiegħu.
Kodi CPV
Radio transmission apparatus with reception apparatusMaintenance services of radio-communications equipment
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Olaszország – Videós felügyeleti rendszerek – PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA, MESSA IN SERVIZIO E MANUTENZIONE DI TELECAMERE E VMS PER L’ESTENSIONE E AMMODERNAMENTO DEL SISTEMA DI VIDEOSORVEGLIANZA URBANA DI BERGAMO
ATB Mobilità s.p.a.l-ItaljaVideo-surveillance systemRepair and maintenance services of security equipmentDeadline fi 34 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Hálózati berendezések – PR26INF050 | Lotto 1 - Procedura aperta sopra soglia comunitaria per l’affidamento della fornitura di Apparati di rete e accessori Cisco per le esigenze del Presidio Ospedaliero Universitario Santa Maria della Misericordia dell’ASU FC
AZIENDA SANITARIA UNIVERSITARIA FRIULI CENTRALEl-ItaljaNetwork equipmentDeadline fi 39 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Rádiós, televíziós, hírközlési, távközlési és kapcsolódó berendezések – Gara europea a procedura telematica aperta per l’affidamento della fornitura e posa in opera di un palco olografico in grado di attuare l’apparizione di ologrammi visibili ad occhio nudo da una platea di persone.
Università degli studi di Baril-ItaljaRadio, television, communication, telecommunication and related equipmentDeadline fi 35 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Olaszország – Műholdas hírközlési berendezések – 43/2026 - Acquisizione di un sistema di connettività e relativo servizio in abbonamento per collegamenti satellitari commerciali "EUTELSAT One Web" per le esigenze della Forza Armata
UFFICIO GENERALE DEL CENTRO DI RESPONSABILITA' AMMINISTRATIVA AERONAUTICA MILITAREl-ItaljaSatellite communications equipmentDeadline fi 14 ajamIppubblikat f'02 Set 2026