Regħa għall-ftit
L-Irlanda – Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet) – LA3067DPS - Dynamic Purchasing System for the Supply of Laboratory and Research Equipment to the Irish Public Sector
Education Procurement Service (EPS)l-IrlandaNpubblikat fi 10 Mar 2026
Ma ħuwax deadlineDeskrizzjoni
Sistema ta' Aċċess Dinamiċu għall-Fornitura ta' Attrezzatura tal-Laboratorju u tal-Riċerka għall-Irlanda Publika, il-DPS se jkollu 19 lotti
Kodi CPV
Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Írország – Észlelő- és analizálóberendezések – Request for Tenders for the Provision of Four Videoscopes
Office of the Revenue Commissioners_366l-IrlandaDetection and analysis apparatusChecking and testing apparatusSpectroscopy devicesDeadline fi 41 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Supply, Delivery, Installation and Commissioning of an Environmental Chamber for DCU
Dublin City Universityl-IrlandaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Deadline fi 12 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Supply, Delivery, Installation of an Electrochemical Multichannel Workstation for TU Dublin
Technological University Dublin (TU Dublin)l-IrlandaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Instruments for checking physical characteristicsDeadline fi 14 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – LA3790C - FSI - CFT - Open (OJEU) Procedure for the Supply of an Automated Thermal Desorber Gas Chromatograph Mass Spectrometer (ATD-GCMS)
Education Procurement Service (EPS)l-IrlandaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Checking and testing apparatusDeadline fi 23 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026