Regħa għall-ftit
L-Italja – Żjut tal-gass – Accordo quadro combustibile navale F76
Ministero della Difesa – Direzione Nazionale degli Armamenti - Direzione degli Armamenti Aeronautici e per l’Aeronavigabilitàl-ItaljaNpubblikat fi 10 Mar 2026
Ma ħuwax deadlineDeskrizzjoni
Gara Ewropea b'proċedura ristretta accelerata għall-konklużjoni ta' akkord kwadru, li jissir għal operatur ekonomiku, għal l-approvvigionament ta' kumbustiblu navali (simbolu NATO F-76) speċifika MIL-DTL-16884R, fil-depoziti tal-kumbustiblu situwati fi Taranto (ITA), u/aw Augusta (ITA), u/aw Gaeta (ITA), u/aw Rota (ESP), u/aw Souda (GRC)
Kodi CPV
Gas oils
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Olaszország – Villamos energia – RIF. APP. 21/2026 - Procedura aperta, ai sensi dell'art. 71 e dell'art. 141, D. Lgs n. 36/2023, per l'affidamento della fornitura di energia elettrica per un periodo massimo di 22 mesi con decorrenza presunta dal 01/03/2027 e scadenza al 31/12/2028.
Abbanoa S.p.A. - U.O. Servizi e Forniturel-ItaljaElectricityDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'01 Set 2026
Olaszország – Gázolaj – APPALTO DELLA FORNITURA EXTRA-RETE DI GASOLIO AGRICOLO DESTINATO ALLE SEDI OPERATIVE DEL CONSORZIO DI BONIFICA 3 MEDIO VALDARNO (TRIENNIO 2027, 2028, 2029)
CONSORZIO DI BONIFICA 3 MEDIO VALDARNO - AFFIDAMENTIl-ItaljaGas oilsDeadline fi 27 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Olaszország – Villamos energia – AVVISO PUBBLICO PROCEDURA APERTA CON IL CRITERIO DI AGGIUDICAZIONE DEL MINOR PREZZO, AI SENSI DEGLI ARTT. 71 E 108 DEL D.LGS. 36/2023 PER AFFIDAMENTO NUOVO FORNITORE ENERGIA ELETTRICA DEL COMUNE DI PROCIDA
COMUNE DI PROCIDAl-ItaljaElectricityDeadline fi 20 ajamIppubblikat f'24 Aww 2026
Olaszország – Dízelolaj – U10 - FORNITURA DI GASOLIO PER AUTOTRAZIONE PER L'ANNO 2027
Azienda Trasporti Milanesil-ItaljaDiesel oilDeadline fi 19 ajamIppubblikat f'20 Aww 2026