Regħa għall-ftit
L-Italja – Servizzi tal-kremazzjoni – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI GESTIONE DELL'IMPIANTO DI CREMAZIONE UBICATO A MODENA A SERVIZIO PRIORITARIO DEI COMUNI DI MODENA E CARPI (MO)
COMUNE DI MODENAl-ItaljaNpubblikat fi 30 Aww 2026
33 ajam leftDeskrizzjoni
GARA EWROPEA BI PROĊEDURA APERTA PER L-AFFIDAMENTO FIDILITÀ TAL-SERVIZZ TAL-GESTJON TAL-IMPIANT TA' KREMAZJONI UBIKAT F'MODENA, SERVIZZ PRIORITARJU GħAL-KOMUNI TA' MODENA U CARPI (MO)
Kodi CPV
Cremation services
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Olaszország – Tengerészeti szolgáltatások – AVVISO MANIFESTAZIONE DI INTERESSE N° 05/2026 FINALIZZATO ALL’AVVIO DEL PROCEDIMENTO AD EVIDENZA PUBBLICA RELATIVO AL RILASCIO DI CONCESSIONE DEMANIALE MARITTIMA
COMUNE DI ERACLEAl-ItaljaMarine servicesMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'30 Aww 2026
Olaszország – Városi kényelmi szolgáltatások – SERVIZIO DI GESTIONE DEI PARCOMETRI E DI CONTROLLO DELLA SOSTA A PAGAMENTO TRAMITE AUSILIARI DEL TRAFFICO.
FRATTAMAGGIOREl-ItaljaCivic-amenity servicesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'27 Aww 2026
Olaszország – Gondnoki szolgáltatások – servizio di vigilanza passiva (portierato-guardiania) dei locali del Teatro Biondo Stabile di Palermo ed ulteriori spazi in uso all’Associazione
Associazione Teatro Biondo Stabile di Palermol-ItaljaCaretaker servicesDeadline fi 30 ajamIppubblikat f'27 Aww 2026
Olaszország – Gondnoki szolgáltatások – PROCEDURA APERTA PER LAFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI VIGILANZA ARMATA DEL COMPLESSO IMMOBILIARE SITO IN ROMA, VIA G. MIRRI 44/46.
ASTRAL SPA - Azienda Strade Lazio - Ufficio Gare e Contrattil-ItaljaCaretaker servicesDeadline fi 37 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026