L-Irlanda – Servizzi ta' konsulenza dwar l-amministrazzjoni ta' priġett – The provision of Project Management Services for Site Audit and Signage Content Creation Nationwide
Deskrizzjoni
Il-Kuntrauttur jidhru l-espressjonijiet tal-interess minn servizzuri kwalifikati għall-deliverja ta’ programma ta’ Project Management, audits onsite, registrazzjoni ta’ assett GIS-based, valutazzjonijiet ta’ kompljanza tal-lingwa Irlandiża, u l-ivvluppi ta’ kontenut ta’ sinjali bilingwi ġdid għall-siti ta’ rekreazzjoni tiegħu fuq l-Ġzira. L-appointament jkissru l-kulluċċ ta’ proġett, mill-audit inizjali u kollezzjonijiet tal-dati ta’ kamp, peress l-analizzi u l-preparazzjoni tal-kontenut, sa traduzzjoni u koordinazzjoni tal-grafik design, konkludenti b’rapport finali u l-handover formali għall-kuntrauttur. Biex tikkessu l-dokumentazzjoni tal-licitazzjoni għal-din il-kumpetizzjoni, jekk jogħġbu jilgħaqu f’Supplier Management System (SMS) ta’ Coillte Proactis, peress il-link ta’ hawn taħt: Proactis - https://supplierlive.proactisp2p.com/Account/Login Numru ta’ Referenza: RFX1004393
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Írország – Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások – Security Operations Centre (SOC), Security Information and Event Management (SIEM) and Managed Incident Response (IR) Service
Health and Safety Authorityl-IrlandaTechnical computer support servicesComputer support servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportDeadline fi 40 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Írország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Provision of Managed ICT Services for CORU
Health and Social Care Professionals Council (CORU)l-IrlandaIT services: consulting, software development, Internet and supportHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesDeadline fi 26 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Írország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – UL1080 - Project Management Consultant for LISB1 Refurbishment (Library) University of Limerick
University of Limerick_1124l-IrlandaProject management consultancy servicesConstruction project management servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesDeadline fi 12 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Írország – Számítógépes támogatási szolgáltatások – Request for Tenders for the Provision of Managed Security Services
Houses of the Oireachtas Servicel-IrlandaComputer support servicesTechnical computer support servicesComputer-related servicesDeadline fi 26 ajamIppubblikat f'30 Aww 2026