Regħa għall-ftit
Din it-tender ġiet skaduta.
Franza – Tjur ta' l-irziezet, friski – 26V0570 - Achat de Pintades et de Canettes Label Rouge - Relance du marché 25V0043-03
VILLE DE NICEFranzaNpubblikat fi 05 Lul 2026
Deadline passatDeskrizzjoni
Appel d'offres ouvert - artikli R.2124-2 1° u R.2161-2 għal 5 tal-Kodi tal-Kummissjoni Publiċa. Il-kunsultazzjoni għandha l-ogħġa: Aċċess ta' viċċa ta' pintadi u kanetti Label Rouge għaċ-ċentru ta' restawranz skolastiku, skolaru (centri ta' ħobżiet), u l-istitutijiet ta' l-ħolqien ta' l-Ġentil Ville de Nice. Relanċ tal-merkaċ 25V0043-03.
Kodi CPV
Fresh poultry
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Franciaország – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – Fourniture de denrées alimentaires pour les besoins de l'Etablissement Départemental de l'Enfance et de la Famille-.
Département de l'AisneFranzaFood, beverages, tobacco and related productsDairy productsDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Franciaország – Élelmiszer-keverékek – Prestations de traiteur
Annemasse les Voirons AgglomérationFranzaFood mixesCatering servicesDeadline fi 45 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Franciaország – Állati takarmányok – FOURNITURES ET LIVRAISON D'ALIMENT PORC, PORCELET ET TRUIE
CHBRE AGRI REGION BRETAGNEFranzaAnimal feedstuffsDeadline fi 56 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Franciaország – Különféle élelmiszertermékek – FOURNITURE DE DENREES ALIMENTAIRES ET DE BOISSONS
VILLE DE CHELLESFranzaMiscellaneous food productsFood, beverages, tobacco and related productsSpirituous beveragesDeadline fi 32 ajamIppubblikat f'03 Set 2026