Regħa għall-ftit
Franza – Apparati għall-ksur, pinnijiet u pjanċi – PN GHT06 - FOURNITURE DE DISPOSITIFS MÉDICAUX STÉRILES D'ORTHOPÉDIE 2026
Centre Hospitalier Universitaire de Nice - Hôpital de Cimiez - Etablissement support du GHT06FranzaNpubblikat fi 26 Fra 2026
Ma ħuwax deadlineDeskrizzjoni
PN GHT06 - FORNITURA TA' DISPOSITIVI MEDIKI STERILI TA' ORTOPEDIJA 2026
Dan il-kunsultazzjoni hemm 22 lotti.
Kodi CPV
Fracture appliances, pins and platesOrthopaedic implantsOrthopaedic prosthesesOsteosynthesis devicesArtificial parts of the bodySurgical implantsMiscellaneous medical devices and products
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFranzaSpectroscopy devicesDeadline fi 2 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFranzaRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesDeadline fi 51 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFranzaPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesDeadline fi 33 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFranzaPharmaceutical productsMedical consumablesDeadline fi 30 ajamIppubblikat f'02 Set 2026