Regħa għall-ftit
Il-Ġermanja – Karburanti tat-tip tal-kerosin tal-ġettijiet – Flugturbinenkraftstoff F-44, FY0025
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehril-ĠermanjaNpubblikat fi 21 Apr 2026
Ma ħuwax deadlineDeskrizzjoni
Tifliġ ta' 3.248 m³ avjazz f'Turbinat tal-Avjazz F-44, FY0025 konformi ma' is-Spezifikazzjoni DEF STAN 91-86, Issue 7, Data tal-Pubblikazzjoni 28 Settembru 2025 għall-perjodu tal-lifgħa 01.09.2026 - 30.11.2026. Kienu formati 2 lotti.
Kodi CPV
Kerosene jet type fuels
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Gemeinde Haimhausen 2027/2028/2029
Gemeinde Haimhausen, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHil-ĠermanjaElectricityDeadline fi 32 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Kreis Gütersloh 2027/2028/2029
Kreis Gütersloh, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHil-ĠermanjaElectricityDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Németország – Villamos energia – Offenes Verfahren
Trink- und Abwasserzweckverband Vorharzil-ĠermanjaElectricityDeadline fi 32 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Németország – Földgáz – Erdgasausschreibung Stadt Monschau 2027 - 2029
Stadt Monschau, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHil-ĠermanjaNatural gasDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'03 Set 2026