Regħa għall-ftit
L-Italja – Sistema tar-raġġi X dijanjonistika – PROCEDURA APERTA
ASP RAGUSAl-ItaljaNpubblikat fi 19 Lul 2026
11 ajam leftDeskrizzjoni
Proċedura ta’ gara aġħar telematiku għall-affidament ta’ “Sistemi digitali radiologici u ta’ Sistemi għall-ġestjoni, l-arċivjatura u t-trażmissjoni ta’ referti u immagġni (RIS-PACS)”, fil-“noleġġ” fuq l-UU.OO.CC. tal-A.S.P. ta’ Ragusa, għal durata ta’ ħames snin.
Kodi CPV
Diagnostic X-ray system
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDl-ItaljaMedical consumablesDeadline fi 39 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda Zerol-ItaljaCathetersDeadline fi 40 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Laboratóriumi reagensek – GARA D’APPALTO A PROCEDURA APERTA, ATTRAVERSO IL SISTEMA INFORMATICO DI NEGOZIAZIONE SINTEL AI SENSI DEGLI ARTT. 14 E 71 DEL D. LGS. N. 36/2023 SS.MM.II, PER LA FORNITURA DI UN SISTEMA COMPLETO PER L’ESECUZIONE E LA GESTIONE DI CONTROLLI DI QUALITA’ INTERNI (CQI) PER TEST DI SIEROLOGIA INFETTIVOLOGICA E DI BIOCHIMICA CLINICA DA DESTINARE ALL’ ASST DI LODI – ATTI 1.6.3/331.2026
ASST DI LODIl-ItaljaLaboratory reagentsDeadline fi 34 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Procedura Aperta per l’affidamento della Fornitura di kit procedurali occorrenti ad AOU Pisana, AOU Senese e FTGM
ESTAR - Ente di Supporto Tecnico Amministrativo Regionalel-ItaljaMiscellaneous medical devices and productsDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'03 Set 2026