Regħa għall-ftit
Din il-licitazzjoni ġiet ritrattata.
Franza – Servizzi ta' l-arkivji – 26N0103 - NUMERISATION D'ARCHIVES PATRIMONIALES
METROPOLE NICE COTE D'AZURFranzaNpubblikat fi 30 Ġun 2026
Deadline passatDeskrizzjoni
Din konsultazzjoni tiegħu tħejja minn procedura: Appel d'offres ouvert - artikli R.2124-2 1° u R.2161-2 għal 5 tal-Kodiċi tal-proċeduri pubbliċi. Il-konsultazzjoni għandha l-ogħla: Numérisation ta' dokumenti patrimoniali konservati fl-establiżimenti kulturali tal-Belt Valletta u tal-Metropoli Valletta Côte d'Azur.
Kodi CPV
Archive services
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Franciaország – Sportszolgáltatások – Prestations d'enseignement d'activités nautiques
Ville d'Antibes (06)FranzaSporting servicesSailing-school servicesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Franciaország – Sportesemény-szervezési szolgáltatások – Location d'un camion piscine, d'une solution clé en main d'une piscine itinérante, pour le département des Bouches-du-Rhône
Département des Bouches-du-RhôneFranzaSports-event organisation servicesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Franciaország – Kiállítási tárgyak megőrzésével kapcsolatos szolgáltatások – Réalisation de prestations de service de restauration des dioramas pour répondre aux besoins de l’Epppd
Palais de la Porte DoréeFranzaPreservation services of exhibitsPreservation services of historical buildingsJoinery workDeadline fi 52 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Franciaország – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Accords-cadres à bons de commande relatif à la conception, l’organisation et l’animation des ateliers à destination des publics de l’Académie du Climat de la Ville de Paris, en 14 lots séparés
VILLE de PARIS - DFA - SDAFranzaRecreational, cultural and sporting servicesDeadline fi 32 ajamIppubblikat f'03 Set 2026