Regħa għall-ftit
L-Italja – L-operat ta' l-impjan ta' l-enerġija – Procedura ad evidenza pubblica per l’assegnazione in concessione della grande derivazione idroelettrica relativa all’impianto Po Stura – San Mauro ai sensi della L.R. 26/2020 e del R.R. 2/2023 tramite finanza di progetto su iniziativa privata
SCR PIEMONTE SPAl-ItaljaNpubblikat fi 22 Apr 2026
Ma ħuwax deadlineDeskrizzjoni
Proċedura pubblika għall-assignazzjoni f’konċessjoni tal-ġrandi derivazzjoni idroelettrika relattiva l-impiantu Po Stura – San Mauro konformi ma’ l-L.R. 26/2020 u r-R.R. 2/2023 tramite finanza ta’ proġett su iniziattiva privata
Kodi CPV
Operation of a power plant
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Olaszország – Gázszolgáltatás és kapcsolódó szolgáltatások – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI DISTRIBUZIONE DEL GAS NATURALE NELL'AMBITO TERRITORIALE PIACENZA 1 - OVEST
COMUNE DI PIACENZAl-ItaljaGas distribution and related servicesDeadline fi 87 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Gázellátás, gázszolgáltatás – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI DISTRIBUZIONE DEL GAS NATURALE NELL'AMBITO TERRITORIALE "PESCARA"
PESCARA ENERGIA SPAl-ItaljaGas distributionDeadline fi 161 ajamIppubblikat f'05 Aww 2026
Olaszország – Vízellátás, vízszolgáltatás – Bando di Gara per l’individuazione dell’Operatore Economico a cui assegnare la proroga della concessione mineraria per acque minerali denominata “Etna – Cavagrande” per un massimo di ulteriori anni 30
Regione Siciliana Dipartimento Energia Distretto minerario PAl-ItaljaWater distributionMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'26 Lul 2026
Olaszország – Gázellátás, gázszolgáltatás – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI DISTRIBUZIONE DEL GAS NATURALE NELL'AMBITO TERRITORIALE DI GENOVA 2 - PROVINCIA
COMUNE DI CHIAVARIl-ItaljaGas distributionDeadline fi 62 ajamIppubblikat f'20 Lul 2026