Regħa għall-ftit
Din it-tender ġiet skaduta.
Lengyelország – Kémiai reagensek – Dostawa odczynników chemicznych do badań i analiz laboratoryjnych dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 11 części
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańskuil-PolonjaNpubblikat fi 11 Mej 2026
Deadline passatDeskrizzjoni
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do badań i analiz laboratoryjnych dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 11 części
Kodi CPV
Chemical reagentsLaboratory reagents
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą aparatów do automatycznej izolacji oraz amplifikacji kwasu nukleinowego metodą REAL-TIME PCR
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowieil-PolonjaLaboratory reagentsDeadline fi 11 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – NZP.271.123.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodziil-PolonjaMedical consumablesDeadline fi 26 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Lengyelország – Gyógyszerészeti termékek – Dostawa produktu leczniczego - Prednisoloni hemisuccinas
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowieil-PolonjaPharmaceutical productsDeadline fi 15 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Lengyelország – Műtőtermi készülékek és műszerek – Dostawy wyrobów do neurochirurgii
GÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA im. św. JANA PAWŁA II Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicachil-PolonjaOperating theatre devices and instrumentsMiscellaneous medical devices and productsDeadline fi 35 ajamIppubblikat f'02 Set 2026