Regħa għall-ftit
Franza – Oġġetti ta' konsum mediċi – 2026-082 - GDMSAD01 - Système d'Acquisition Dynamique pour la fourniture de Dispositifs Médicaux Stériles pour le compte des établissements adhérents du GCS Pharma Hauts de France
Centre Hospitalier de LensFranzaNpubblikat fi 21 Lul 2026
3,607 ajam leftDeskrizzjoni
Informazzjoni Importanti: Dan il-proċedura tiegħek qed tiġġaqqal il-proċedura li tħabbat minn qablu (referenza AWS n° F-PF-1828502), li kienet ħtieġa li tħallu għal raġuni teknika konnessi mal-parametrizzazzjoni tal-profil tal-akquirent. L-operaturi ekonomiku li għandhom għaddew jippreżentaw kandidatura JINVITATI JIRREDEPOSITAW fuq dan il-proċedura ġdida. Nħolquk x'jitħallu l-għajja li kienet kkausata.
Kodi CPV
Medical consumables
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFranzaSpectroscopy devicesDeadline fi 2 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFranzaRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesDeadline fi 51 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFranzaPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesDeadline fi 33 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFranzaPharmaceutical productsMedical consumablesDeadline fi 30 ajamIppubblikat f'02 Set 2026