Regħa għall-ftit
Görögország – Különleges célú járművek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ Δ. ΛΗΜΝΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥil-GreċjaNpubblikat fi 30 Aww 2026
35 ajam leftDeskrizzjoni
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια ενός (1) οχήματος πολλαπλών χρήσεων με παρελκόμενα και ενός (1) φορτηγού με γερανό και αρπάγη. Ο υπό προμήθεια εξοπλισμός θα συμβάλει στον εκσυγχρονισμό του στόλου της Πολιτικής Προστασίας και στην αποδοτικότερη αντιμετώπιση έκτακτων αναγκών και κρίσεων που έχει να αντιμετωπίσει ο Δήμος Λήμνου. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των € 356.000,00μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: € 441.440,00 )
Kodi CPV
Specialist vehiclesCrane and dumper trucks
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Görögország – Ambulanciás járművek – Προμήθεια ασθενοφόρων οχημάτων για το ΕΚΑΒ Αλεξανδρούπολης και το ΕΚΑΒ Καβάλας
ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣil-GreċjaAmbulancesDeadline fi 36 ajamIppubblikat f'30 Aww 2026
Görögország – Rendőrségi járőrcsónakok – Προμήθεια πλωτών μέσων για το Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗil-GreċjaPolice patrol boatsDeadline fi 36 ajamIppubblikat f'30 Aww 2026
Görögország – Darus teherautók és dömperek – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την «Προμήθεια ενός (1) καινούριου τριαξονικού οχήματος με ανατροπή, γερανό και αρπάγη»
ΔΗΜΟΣ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΜΕΣΣΑΠΙΩΝil-GreċjaCrane and dumper trucksDeadline fi 38 ajamIppubblikat f'27 Aww 2026
Görögország – Hulladéktömörítő járművek – «Προμήθεια ενός (1) απορριμματοφόρου οχήματος τύπου πρέσας χωρητικότητας 16κμ με γερανό οροφής υπόγειων κάδων»
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣil-GreċjaRefuse-compaction vehiclesDeadline fi 35 ajamIppubblikat f'27 Aww 2026