Regħa għall-ftit
L-Italja – Apparat u prodotti mediċi varji – CND Q02 - DISPOSITIVI PER OFTALMOLOGIA
PuntoZero s.c.a.r.l.l-ItaljaNpubblikat fi 20 Lul 2026
20 ajam leftDeskrizzjoni
PROCEDURA APERTA, KONFORMI MA' L-ARTIKLU 71 TAL-LEGISLAZZJONI 36/2023, FORMAT CENTRALIZZAT, MĦAWWAĠIN FI 59 LOTTI, FINALIZZAT F'IL-STIPULA TA' KONVENZJONI GħAL-ĦAFFIDAMENT TA' FORNITURI TAL-“CND Q02 - DISPOSITIVI PER OFTALMOLOGIA”, OĊĊORRENTI LIL-AZZJENDI SANITARJI TAL-REGJUNI UMBRIA.
Kodi CPV
Miscellaneous medical devices and products
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA PER L’AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI REAGENTI E SISTEMI DI DIAGNOSTICA MOLECOLARE INFETTIVOLOGICA “FAST” OCCORRENTI ALLA S.C. MICROBIOLOGIA E VIROLOGIA PER LA DURATA DI 60 MESI, CON OPZIONE DI RINNOVO DI 24 MESI, PROROGA TECNICA DI 6 MESI E CLAUSOLA DI ADESIONE SUCCESSIVA FINO AL 200%, DA AGGIUDICARSI CON IL CRITERIO DELL’OFFERTA ECONOMICAMENTE PIÙ VANTAGG
ORG-0001l-ItaljaMiscellaneous medical devices and productsDeadline fi 37 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda Zerol-ItaljaCathetersDeadline fi 39 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Orvosi felszerelések – STENT BE-FLARED
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROl-ItaljaMedical equipmentsDeadline fi 41 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDl-ItaljaMedical consumablesDeadline fi 38 ajamIppubblikat f'03 Set 2026