Regħa għall-ftit
Spanja – Servizzi operazzjoni tal-portijiet – Concurso público para el otorgamiento de concesión administrativa de ocupación de dominio público portuario para la implantación de un centro empresarial de tecnología e innovación destinado a emprendimiento, oficinas, formaciones y eventos en la NAVE EFO 16 de la Marina de Valencia (referencia concurso: CDP0325).
Autoridad Portuaria de ValenciaSpanjaNpubblikat fi 25 Jan 2026
Ma ħuwax deadlineDeskrizzjoni
L-ogħġa tal-konkurss hu tsejjer ufferta biex jitħallew koncessjoni amministrattiva ta' oċċupazzjoni tal-dominu pubbliku portwal għal implimentazzjoni ta' ċentru ta' teknoloġija u innoverażżjoni destinat għall-imprediment, uffiċċji, formazzjoni u eventi fl-NAVE EFO 16 tal-Marina tal-Valencia, konformi maħdem l-artikolu 86 tal-Tekst Konsolidat tal-Liġi tal-Porti tal-Istati u tal-Marina Merkantili, approvat mill-Deċiżjon Legiżlattiva Reali 2/2011, ta' 5 ta' Settembru, u l-istess disposizzjonijiet li jkunu jitħallew li jitħallew.
Kodi CPV
Port operation services
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SASpanjaStorage and warehousing servicesDeadline fi 29 ajamIppubblikat f'01 Set 2026
Spanyolország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Servicio de instalación en la vía pública de carteles, y montaje de colegios electorales, correspondientes a procesos electorales regidos por la Ley Orgánica de Régimen Electoral General
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MurciaSpanjaCargo handling and storage servicesRoad transport servicesSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesDeadline fi 27 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – SERVEI D’EMMAGATZEMATGE, CUSTÒDIA, TRANSPORT DE LES HISTÒRIES CLÍNIQUES (HHCC) PASSIVES I ACTIVES I LA DIGITALITZACIO DE MICROFILMS DE L’HOSPITAL UNIVERSITARI DE BELLVITGE
Hospital Universitario de BellvitgeSpanjaStorage and warehousing servicesDeadline fi 20 ajamIppubblikat f'18 Aww 2026
Spanyolország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – CONCURSO PÚBLICO CON OBJETO DE SELECCIONAR LA OFERTA QUE SE TRAMITARÁ PARA EL OTORGAMIENTO DE UNA CONCESIÓN ADMINISTRATIVA PARA LA CONSTRUCIÓN Y EXPLOTACIÓN DE UNA INSTALACIÓN DE VARADERO EN LA ZONA ESTE DE LA DÁRSENA DE MARINA DEL CANTÁBRICO DEL PUERTO DE SANTANDER
Autoridad Portuaria de SantanderSpanjaPort operation servicesMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'18 Aww 2026