Franza – Servizzi ta' trasport (eskluż it-trasport ta' l-iskart) – Prestations de Transport de fonds par hélicoptère et par route et prestations associées pour la Poste SA et de sa filiale La Banque Postale pour le département de la Guyane
Deskrizzjoni
La Poste u l-Filjal tiegħu La Banque Postale jridu jitlobbu minn prestatur kwalifikat il-ħidma ta' Transport ta' fond u valori per elikopter, il-Gestjoni ta' kaċċa ċentrali, u l-Gestjoni tal-automati fiducjarji ta' La Banque Postale għal kollox il-punti ta' kontatt ta' La Poste u ta' La Banque Postale li jinsabu fid-dipartiment tal-Guyane. In-numru ta' punti ta' kontatt huwa stimat b'16 u jinkludi uffiċċji tal-Posta, u agenziji postali li jinsabu fid-dipartiment tal-Guyane. Il-kunsultazzjoni tinkludi lot uniku. Il-grupp ta' komanda jinkludi: - La Poste, - La Banque Postale (N° RCS 421 100 645, li l-ħajja soċjali tiegħu tinsab fil-115 rue de Sèvres 75 275 PARIS CEDEX 06 ) La Poste tagħmel il-koordinazzjoni tal-grupp ta' komanda. Il-ħidma ta' dati ta' La Poste u ta' La Banque Postale, inkluż l-hosting, il-backup u/l-konsultazzjoni, jridu jkunu lokalizzati fi l-Unjoni Ewropea (UE), f'pajjiż ta' l-Espazju Ekonomiku Ewropew (EEE), jew f'pajjiż li jkunu rkogniskut bħala adekwati mill-Unjoni Ewropea. Il-dossier ta' konsultazzjoni li jitgħaddi lil prestaturi li jkunu seħħa jidher il-ħaġa li tinsab f'dak il-ħaġa. Il-kandidat jitgħallim li jrid jħuż il-licenza ta' esplożjoni tal-voli aerjani fil-mument ta' l-attribuzzjoni tal-ħidma.
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFranzaRoad transport servicesMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'03 Set 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FranzaRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesDeadline fi 33 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FranzaRoad transport servicesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFranzaPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentDeadline fi 56 ajamIppubblikat f'02 Set 2026