Regħa għall-ftit
L-Italja – Makkinarju ġenerali u għal għan speċjali varji – Ristrutturazione e adeguamento magazzino ortofrutticlo (celle frigorifere)
STRUTTURA VALLE D'AOSTA SRLl-ItaljaNpubblikat fi 12 Lul 2026
Ma ħuwax deadlineDeskrizzjoni
RISTRUTTURAZZJONI U ADEGUAMENT TAL-MAGAZZIN ORTOFRUTTIKOLU MURAT F'COMUNI TA' SAINT-PIERRE (AO), F'LUGAR TA' COGNEIN N.6., GħAL ATTIVITA' TA' PROGETTAZZJONI, FORNITURA U POZZA TAL-IMPIANTI FRIGORIFERI-AC SERVIZZ TA' IĊ-ĊELLI U OPERI EDILIJI ACCESSORI.
Kodi CPV
Miscellaneous general and special-purpose machinery
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Olaszország – Ipari robotok – Gara a procedura aperta, ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs 36/2023, in lotti, per la conclusione di accordi quadro, ai sensi dell’art. 59, co. 3 e 4 del D.Lgs. 36/2023, per la fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici della Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia.
Fondazione Istituto Italiano di Tecnologial-ItaljaIndustrial robotsDeadline fi 13 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Kompresszor – Fornitura, Assistenza Al Montaggio E Manutenzione Full Service Di N.16 Soffianti A Servizio Del Comparto Biologico Dell’impianto Di Depurazione Di Monza San Rocco
Brianzacque S.r.l.l-ItaljaCompressorsDeadline fi 32 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Italadagoló automaták – Noleggio full service di erogatori di acqua potabile presso gli insediamenti aziendali della Rai di Roma, Milano e Sedi Regionali
RAI - Radiotelevisione Italiana S.p.A. - A/MCT/CTDl-ItaljaDrinks dispensersVending machinesDeadline fi 30 ajamIppubblikat f'01 Set 2026
Olaszország – Emelő-, árumozgató, be- és kirakodógépek – Fornitura 4 sollevatori telescopici - Bacini Montani
Provincia Autonoma di Trentol-ItaljaLifting, handling, loading or unloading machineryDeadline fi 26 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026