Regħa għall-ftit
Franza – Tiswija tas-software tat-teknoloġija ta' l-informatika – 26N0003_Maintenance, optimisation et évolution de la plateforme de GED Alfresco
METROPOLE NICE COTE D'AZURFranzaNpubblikat fi 08 Lul 2026
2 ajam leftDeskrizzjoni
Din konsultazzjoni ħadit tħalliet bil-proċedura: Appel d'offres ouvert - artikli R.2124-2 1° u R.2161-2 għal 5 tal-Kodiċi tal-ġħaqq tal-pubbliku. Din hi għall-ħtiegħ ta' kkondizzjonijiet operattivi ta' kollha l-plattforma tal-GED, is-supervizzjoni tal-plattforma kollha, il-manutenzjoni tal-komponenti u tal-logħwa li jissotvjew l-plattforma, l-implementazzjoni ta' xejn ħdien servizzi tal-GED, il-prestazzjonijiet li jissotvjew, l-aqwist tal-liċenzijiet.
Kodi CPV
Maintenance of information technology software
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Franciaország – Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások – Prestation de service concernant une expertise DATAVIZ.
Institut d'Emission d'Outre-mer (IEDOM)FranzaTechnical computer support servicesDeadline fi 22 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Franciaország – Rendszer-támogatási szolgáltatások – Assistance à maîtrise d'ouvrage portant sur les infrastructures de réseaux numériques
Tisséo Collectivités (Syndicat Mixte des Transports de l'Agglomération Toulousaine)FranzaSystems support servicesDeadline fi 30 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Franciaország – Informatikai szoftver karbantartása – Marché de redevances, location, support technique des logiciels de CAO et prestations d’accompagnement pour l’IN2P3
CNRS Rhône AuvergneFranzaMaintenance of information technology softwareDeadline fi 30 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Franciaország – Szoftvermegvalósítási szolgáltatások – Outil de pilotage des risques et de la qualité - Paramétrage et périmètre fonctionnel
CoalliaFranzaSoftware implementation servicesSoftware support servicesSoftware supply servicesMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'31 Aww 2026