Il-Greċja – Servizzi tat-trasport b’mezzi ta’ fuq l-ilma – Σύναψη Συμφωνίας Πλαίσιο (Σ-Π) για την «Παροχή Υπηρεσιών Θαλασσίου Εγχώριου Μεταφορέα» τετραετούς (4) διάρκειας με έναν οικονομικό φορέα, θα πραγματοποιηθεί σύμφωνα με τα άρθρα 40,43,44 και 46 ( Διαπραγμάτευση με Δημοσίευση Προκήρυξης Διαγωνισμού), του ν.3978/11
Deskrizzjoni
Il-ġestjoni tal-ħażna tal-baħar ta' żjara tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna tal-ħażna
Kodi CPV
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Θεσσαλίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝil-GreċjaPublic road transport servicesDeadline fi 34 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτός Δημόσιος Διαγωνισμός για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝil-GreċjaPublic road transport servicesDeadline fi 28 ajamIppubblikat f'30 Aww 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτός Δημόσιος Διαγωνισμός για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝil-GreċjaPublic road transport servicesDeadline fi 27 ajamIppubblikat f'18 Aww 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Ηπείρου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝil-GreċjaPublic road transport servicesDeadline fi 27 ajamIppubblikat f'18 Aww 2026