L-Italja – Servizzi ta' kenn għall-klieb – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL DLGS 36/2023, ARTICOLATA IN DUE LOTTI, PER L’AFFIDAMENTO DI SERVIZI CONNESSI AL RANDAGISMO ANIMALE PER IL TERRITORIO DELL’AZIENDA ASL DI LATINA, AVENTE DURA
Deskrizzjoni
Proċedura Aperta, konformi l-artikolu 71 tal-Delegazzjoni Legaliżi 36/2023, artikulata f’due lotti, għall-affidament ta’ servizzi konnessi mal-randagism tal-bniedem għal territorju tal-Azienda ASL ta’ Latina, li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li jidher li
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Olaszország – Tengerészeti szolgáltatások – AVVISO MANIFESTAZIONE DI INTERESSE N° 05/2026 FINALIZZATO ALL’AVVIO DEL PROCEDIMENTO AD EVIDENZA PUBBLICA RELATIVO AL RILASCIO DI CONCESSIONE DEMANIALE MARITTIMA
COMUNE DI ERACLEAl-ItaljaMarine servicesMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'30 Aww 2026
Olaszország – Halotthamvasztási szolgáltatások – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI GESTIONE DELL'IMPIANTO DI CREMAZIONE UBICATO A MODENA A SERVIZIO PRIORITARIO DEI COMUNI DI MODENA E CARPI (MO)
COMUNE DI MODENAl-ItaljaCremation servicesDeadline fi 33 ajamIppubblikat f'30 Aww 2026
Olaszország – Gondnoki szolgáltatások – servizio di vigilanza passiva (portierato-guardiania) dei locali del Teatro Biondo Stabile di Palermo ed ulteriori spazi in uso all’Associazione
Associazione Teatro Biondo Stabile di Palermol-ItaljaCaretaker servicesDeadline fi 30 ajamIppubblikat f'27 Aww 2026
Olaszország – Városi kényelmi szolgáltatások – SERVIZIO DI GESTIONE DEI PARCOMETRI E DI CONTROLLO DELLA SOSTA A PAGAMENTO TRAMITE AUSILIARI DEL TRAFFICO.
FRATTAMAGGIOREl-ItaljaCivic-amenity servicesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'27 Aww 2026