Regħa għall-ftit
L-Italja – Stutturi li jżommu fil-wiċċ – ACQUISIZIONE DI NR. 3 BETTOLINE PER IL TRASPORTO COMBUSTIBILE NAVALE (NATO F-76 E/O NATO F-76 HVO AL 100%) DA 500,00 MC, DEL RELATIVO SUPPORTO LOGISTICO INIZIALE E ASSICURAZIONE DI SERVIZI E FORNITURE A SUPPORTO ED ACQUISIZIONE DI NR. 3 BETTOLINE PER IL TRASPORTO COMBUSTIBILE AVIO (NATO F-44) DA 300,00 MC, DEL RELATIVO SUPPORTO LOGISTICO INIZIALE E ASSICURAZIONE DI SERVIZI E FORNITURE A SUPPORTO
Ministero della Difesa Direzione Nazionale degli Armamenti Navalil-ItaljaNpubblikat fi 18 Mar 2026
Ma ħuwax deadlineDeskrizzjoni
Aċċwistament ta' nr. 3 bettoline għall-trasport tal-kombustibli navali (NATO F-76 u/o NATO F-76 HVO al 100%) da 500,00 mc, tal-suppurt logistiku inizjali u l-assigurazzjoni ta' servizzi u forniture ta' suppurt, u aċċwistament ta' nr. 3 bettoline għall-trasport tal-kombustibli avi (NATO F-44) da 300,00 mc, tal-suppurt logistiku inizjali u l-assigurazzjoni ta' servizzi u forniture ta' suppurt.
Kodi CPV
Floating structures
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Olaszország – Személygépkocsik – Procedura aperta svolta in modalità telematica per l'affidamento di un accordo quadro ai sensi dell’art. 59, comma 3 del d.lgs.n. 36/2023 avente ad oggetto il noleggio a lungo termine senza conducente di veicoli e i relativi servizi connessi ed opzionali, suddivisa in 2 lotti
SAL srl – Società Acqua Lodigiana srll-ItaljaPassenger carsDeadline fi 43 ajamIppubblikat f'01 Set 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – FORNITURA DI AUTOBUS - DIVISA IN QUATTRO LOTTI
Sasa Agl-ItaljaPublic-service busesDeadline fi 47 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Olaszország – Vasúti berendezések – AQ per la formitura e il servizio di taratura e manutenzione di rilevatori portatili, carrellini e sonde per controlli non distruttivi (CND) ad ultrasuoni ed a correnti indotte su rotaie e deviatoi delle linee dell’Infrastruttura Ferroviaria Nazionale gestita da RFI
Rete Ferroviaria Italiana S.p.A.l-ItaljaRailway equipmentMachines and apparatus for testing and measuringRepair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatusDeadline fi 51 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – Fornitura di n. 1 autobus alimentato a metano per il servizio di Trasporto Pubblico Locale urbano su gomma in area a domanda debole. Codice CUP D50J21000080001
UNIONE DEI COMUNI DEL PRATOMAGNO - Centrale Unica di Committenzal-ItaljaPublic-service busesDeadline fi 29 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026