Regħa għall-ftit
Franza – Xogħol tal-kanen ta’ l-ilma – REMPLACEMENT DES BRANCHEMENTS ET CONDUITES, PROLONGEMENT, RENFORCEMENT OU CREATION DE RESEAU D'EAU POTABLE
Amiens MétropoleFranzaNpubblikat fi 12 Lul 2026
12 ajam leftDeskrizzjoni
L-akkord-kadra jissir mill-emissjoni ta' boni ta' komanda. Kull lot jkun oggetto ta' attribuzzjoni separata. Il-prestazzjonijiet jirregolati mill-prezzijiet unitari. Il-montant massimu annwali għall-lot 1 huwa ta' 10 000 000 euro(s) HT, b'hekk 40 000 000 euro(s) HT għall-durata totale tal-merkat (4 snin). Il-montant massimu annwali għall-lot 2 huwa ta' 5 000 000 euro(s) HT, b'hekk 20 000 000 euro(s) HT għall-durata totale tal-merkat (4 snin).
Kodi CPV
Water plumbing workWater-main refurbishment construction work
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Franciaország – Mérnöki és építési munkák – Conception Réalisation pour le renforcement du passage supérieur en dalle précontrainte 1866, et du passage supérieur en dalle armée 1790 sur l’autoroute A8
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFranzaEngineering works and construction worksBridge renewal construction workConcrete workMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis CorseFranzaConstruction workDeadline fi 14 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Felújítás – ROIFFE (86) Ferme de Bellevue - Valorisation hébergement - Lot 1 : Gros oeuvre, second oeuvre, VRD - Lot 2 : Electricité , plomberie, ventilation
SID Nord-OuestFranzaRefurbishment workDeadline fi 25 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Épületátalakítási munka – Travaux de réhabilitation énergétique du site DGA Tech de Castelnau-le-Lez
FRANCE TRAVAIL DGA TECHFranzaBuilding alteration workWaterproofing workFacade workDeadline fi 56 ajamIppubblikat f'02 Set 2026