Ftah it-tender
Salva ftitSors ta' dati: Tenders Electronic Daily (TED) — tender EU-wide fuq il-ħaġa.
It-tfittxija tkopri t-titlu tal-offerta, id-deskrizzjoni u l-isem tal-awtorità kontraenti.
35 offerti
Görögország – Víz- és szennyvízvezetékek építése – 2η Συμπληρωματική «ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΟΙΚΙΣΜΩΝ ΛΕΚΑΝΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΟΥ ΜΕ ΑΠΟΔΕΚΤΗ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΛΥΜΑΤΩΝ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ - ΥΠΑΤΗΣ»
ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΛΑΜΙΑil-GreċjaConstruction work for water and sewage pipelinesMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'02 Set 2026
Görögország – Szennyvízkezelő mű építési munkái – ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΛΥΜΑΤΩΝ (ΚΕΛ) ΔΗΜΩΝ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΚΑΙ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. - ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ Α.Ε.il-GreċjaWastewater treatment plant construction workSewage plant equipmentOperation of a sewage plantDeadline fi 61 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Görögország – Víz- és szennyvízvezetékek építése – Ε-905
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.il-GreċjaConstruction work for water and sewage pipelinesAncillary works for water pipelinesDeadline fi 39 ajamIppubblikat f'30 Aww 2026
Görögország – Kábelfektető szerelése – Προμήθεια υλικών και πλήρης κατασκευή της εναέριας Γ.Μ. 400kV ΚΥΤ ΝΕΑΣ ΣΑΝΤΑΣ – ΚΥΤ ΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)il-GreċjaInstallation of cable layingDeadline fi 27 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Görögország – Ipari műemlékkel kapcsolatos építési munkák – ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΠΡΩΗΝ PORCELANA (Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 222036)
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΥΔΗΜΟΣ ΑΕ ΟΤΑil-GreċjaIndustrial monument construction workMulti-functional buildings construction workDeadline fi 15 ajamIppubblikat f'23 Aww 2026
Görögország – Katonai épületek és létesítmények építése – Διακήρυξη 16/2026
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ (ΥΠΕΘΑ)/ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΓΕΣ)/ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (ΑΣΔΑΑΜ)il-GreċjaConstruction work for military buildings and installationsDeadline fi 26 ajamIppubblikat f'23 Aww 2026
Görögország – Elemi iskola építése – «ΑΝΕΓΕΡΣΗ 4ΟΥ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ»
Δίκτυο Πόλεων ΔΕΠΑΝil-GreċjaPrimary school construction workDeadline fi 27 ajamIppubblikat f'20 Aww 2026
Görögország – Felújítás – Διακήρυξη Έργου
ΔΗΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝil-GreċjaRefurbishment workBuildings of particular historical or architectural interestHistorical monument or memorial construction workDeadline fi 47 ajamIppubblikat f'13 Aww 2026
Görögország – Víz- és szennyvízvezetékek építése – Ε-915
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.il-GreċjaConstruction work for water and sewage pipelinesDeadline fi 18 ajamIppubblikat f'12 Aww 2026
Görögország – Közútkarbantartás – ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΙΚΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ (3ου τμήματος Δ.ΔΙ.Μ.Υ)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝil-GreċjaRoad-maintenance worksDeadline fi 5 ajamIppubblikat f'10 Aww 2026
Görögország – Öntözőcsatorna építése – ΥΠΟΓΕΙΟΠΟΙΗΣΗ – ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ Τ.Ο.Ε.Β. ΣΕΛΛΑΝΩΝ Ν. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝil-GreċjaIrrigation channel construction workDeadline fi 21 ajamIppubblikat f'10 Aww 2026
Görögország – Felújítás – ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΑΝΑΚΤΟΡΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΠΡΟΑΥΛΙΟΥ ΧΩΡΟΥ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ
Εταιρεία Ακινήτων Δημοσίου (ETAΔ Α.Ε.)il-GreċjaRefurbishment workHistorical monument or memorial construction workEngineering design servicesDeadline fi 18 ajamIppubblikat f'10 Aww 2026
Görögország – Árvízmegelőzés – ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ, ΠΑΛΑΙΟΒΡΑΧΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣil-GreċjaFlood-prevention worksRain-water basin construction workStorm-water piping construction workDeadline fi 12 ajamIppubblikat f'06 Aww 2026
Görögország – Magasépítési munka – ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ (ΣΕΦ)
ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣil-GreċjaBuilding construction workEngineering design servicesPlant upgrade workDeadline fi 7 ajamIppubblikat f'06 Aww 2026
Görögország – Kórházi létesítmények építése – ΑΝΕΓΕΡΣΗ ΚΑΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΜΕ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑΣ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥil-GreċjaHospital facilities construction workEngineering studiesLinear acceleratorsDeadline fi 11 ajamIppubblikat f'06 Aww 2026
Görögország – Gát építése – Ολοκλήρωση κατασκευής φράγματος Νεστορίου ΠΕ Καστοριάς και συνοδών έργων
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝil-GreċjaDam construction workDeadline fi 7 ajamIppubblikat f'05 Aww 2026
Görögország – Alállomás építése – ΔΕΑ 42461 - Μελέτη, προμήθεια εξοπλισμού και εγκατάσταση (έργο με το κλειδί στο χέρι) ενός ΚΥΤ 400/150/20 kV στην περιοχή Ρουφ Αθηνών
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)il-GreċjaSubstation construction workDeadline fi 7 ajamIppubblikat f'04 Aww 2026
Görögország – Vízvezeték építése – E-925
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.il-GreċjaAqueduct construction workDeadline fi 13 ajamIppubblikat f'03 Aww 2026
Görögország – Építési munkák – ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΤΗΣ ΕΚΤΑΣΗΣ ΤΗΣ ΔΕΘ-HELEXPO ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Διεθνής Έκθεση Θεσσαλονίκης Μονοπρόσωπη Α.Ε. (δ.τ.: ΔΕΘ-HELEXPO Α.Ε.)il-GreċjaConstruction workEngineering design servicesRoad construction worksDeadline fi 18 ajamIppubblikat f'03 Aww 2026
Görögország – Középiskola építése – ΑΝΕΓΕΡΣΗ 2ΟΥ ΕΠΑΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΔΗΜΟΥ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣil-GreċjaSecondary school construction workElectrical installation workHeating, ventilation and air-conditioning installation workDeadline fi 13 ajamIppubblikat f'30 Lul 2026