Duitsland – Farmaceutische producten – Abschluss nicht exkl. Arzneimittel-Rabattvereinb. nach § 130a Abs. 8 SGB V im Wege eines Open-House-Modells zum Wirkstoff Calcipotriol/Betamethason - Schaum (amtlicher ATC-Code: D05AX22)
Beschrijving
Onderwerp van deze publicatie is het sluiten van niet-exclusieve kortingsovereenkomsten volgens § 130a, lid 8, SGB V over geneesmiddelen met de werkzame stof Calcipotriol/Betamethason (officiële ATC-code: D05AX22), met beperking tot de toedieningsvorm schuim. Het sluiten van de overeenkomst vindt plaats in het kader van een zogenaamd Open-House-model, dat wil zeggen, een overeenkomst is binnen de deelnameperiode open voor alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven, mits deze de deelnamevoorwaarden voldoen en aanvaarden. Dit heeft tot gevolg dat er geen individuele contractonderhandelingen plaatsvinden en dat er geen (leverings-)exclusiviteit bestaat. Er wordt opgemerkt dat de aankoophoeveelheid onbekend is, omdat deze afhangt van de vraag en de ontwikkeling van het aantal verzekerden, van het voorschrijfgedrag van de artsen en van het afgifte- en voorraadgedrag van de openbare apotheken. Minimumaankoophoeveelheden worden daarom niet gegarandeerd. Geïnteresseerde farmaceutische ondernemers kunnen de deelnameonderlagen via de projectruimte van het Duitse Aanbestedingsportaal (DTVP) downloaden. Daarvoor is aanvankelijk een aanvraag voor toegang tot de projectruimte vereist. Na vrijegegeven door de opdrachtgever kan vervolgens toegang tot de deelnameonderlagen worden verkregen. Over de inhoud van de deelnameonderlagen - in het bijzonder over de inhoud van de kortingsovereenkomst en de daarin genoemde kortingen - is absoluut stilzwijgen te bewaren. Een volledige of gedeeltelijke doorgeef of beschikbaarstelling van inhouden van de deelnameonderlagen aan of voor derden vereist de voorafgaande schriftelijke toestemming van de opdrachtgever. Als er van deelname wordt afgezien, moeten alle onderlagen onmiddellijk gegevensbeschermend worden vernietigd. De in te dienen onderlagen volgen uit de in de projectruimte achtergelegde documenten "Aanvraag" en "Uitleg van de contractvoorwaarden". De communicatie, inclusief de overzending van de deelnameonderlagen, vindt elektronisch plaats via het Aanbestedingsportaal DTVP; details hierover zijn uit de eerder genoemde documenten te halen. Eventuele afwijkende aangiften in de opdrachtbekendmaking zijn aan technische redenen toe te schrijven en hebben geen bindende werking. Deelnameaanvragen kunnen voor het eerst tot 30 april 2026 worden ingediend. Alle verdere inzendrekeningen kunnen uit de in de projectruimte achtergelegde bijlage "Inzendrekeningen" worden afgeleid. Valt de dag van de inzendrekening op een zaterdag, zondag of een landelijk wettelijk feestdag, dan treedt in plaats van die dag de volgende werkdag. Bij vertraagde ontvangst worden de ingediende deelnameaanvragen tot de volgende inzendrekening overgenomen. De kortingsovereenkomst eindigt, onafhankelijk van de datum van het sluiten van de overeenkomst, spätestens op 31 mei 2028. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om het Open-House-procedé voorafgaand te beëindigen, met name in geval van het sluiten van exclusieve kortingsovereenkomsten; in dat geval eindigen de reeds gesloten kortingsovereenkomsten volgens de contractuele bepalingen. Volgens de ervaring van de opdrachtgever treden exclusieve kortingsovereenkomsten gewoonlijk 8 tot 12 maanden na de publicatie van de betreffende opdrachtbekendmaking in het Supplement tot het Amtsblatt der Europäischen Union in werking.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHDuitslandPharmaceutical productsVervaldatum over 42 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergDuitslandMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumDuitslandMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSDuitslandAutoclavesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026