Duitsland – Diensten door architectenbureaus voor gebouwen – Objektplanungsleistungen Gebäude und Innenräume nach § 34ff HOAI für die Brandschutz- und Sicherheitstechnische Ertüchtigung des Saales und der Küche des BSZ „Julius Weisbach“ in Freiberg
Beschrijving
Doel van het procedure is de vergunning van de objectplanningdienstverlening gebouwen en interieurs volgens § 34ff HOAI voor de brandveiligheids- en veiligheidstechnische verbetering van de zaal en de keuken van het BSZ „Julius Weisbach“ in Freiberg en daarbij behorende bijzondere diensten. Het projectraamwerk omvat de uitgebreide bouwkundige, energetische en functionele renovatie van het mensabouwlichaam van het Berufsschulzentrum „Julius Weisbach“ in Freiberg. De maatregel omvat de modernisering van zaal/aula, keuken en alle daarbij behorende functiegebieden, evenals de aanpassing aan de eisen van een hedendaagse mensa- en evenementenbedrijf. De voltooiing en ingebruikname is gepland voor december 2028. Voor het project staan in de kostenklassen (KG 300 netto 1.811.420 euro en in de KG 400 netto 1.391.896 euro) beschikbaar. Centrale componenten zijn de volledige vernieuwing van de technische installaties, de nieuwbouw van het dakdragend constructie, brandveiligheidstechnische verbeteringen inclusief de optimalisatie van de vlucht- en reddingswegen, evenals de verbetering van de ruimteakoestiek en de bouwfysische eigenschappen. De zaal wordt esthetisch overwerkt, krijgt nieuwe oppervlaktes en een akoestisch effectieve inrichting; de keuken wordt functioneel nieuw georganiseerd en volledig gemoderniseerd. De opdracht wordt stapsgewijs verstrekt volgens de afzonderlijke prestatiefasen (hierna LP genoemd). Na afronding van het aanbestedingsprocedure wordt eerst de opdracht voor de LP 2 tot 3 en de daarbij behorende bijzondere diensten verstrekt. Er bestaat geen recht op de overdracht van alle geplande prestatiefasen, evenmin een recht op de verdere opdracht na het verrichten van eerste prestatiefasen. Het aanbestedingsprocedure wordt uitgevoerd op basis van § 74 Vergabeverordnung (hierna VgV genoemd) als een onderhandelsprocedure met deelnemingswedstrijd volgens § 17 VgV. Publiekmaking 16.07.2026 Aanmeldingsfrist volgens bekendmaking 17.08.2026 Informatie volgens § 62 VgV september 2026 Uitnodiging tot het indienen van het aanbod einde september 2026 Frist voor het indienen van het aanbod vsl. 28.10.2026 Onderhandelsgesprekken vsl. 17.11.2026 Contractondertekening vsl. december 2026
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Verkehrsuntersuchung A 661 zw. AS Friedberger Landstaße und AK Offenbach
Die Autobahn GmbH des Bundes - NL WestDuitslandArchitectural, construction, engineering and inspection servicesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Németország – Hídellenőrzési szolgáltatások – Prüfung_Überwachung v. Ing-BW, DIN1076, Baulast Land-Südbezirke - Bauwerksprüfungen und Bauwerksüberwachungen gemäß DIN 1076
Land Berlin, Senatsverwaltung für Mobilität, Verkehr, Klimaschutz und UmweltDuitslandBridge-inspection servicesVervaldatum over 10 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Németország – Mérnöki szolgáltatások – VKE D171, B228, Ersatzneubau Krefeld-Uerdinger Rheinbrücke - Umweltplanerische Leistungen
DEGES Deutsche Einheit Fernstraßenplanungs- und -bau GmbHDuitslandEngineering servicesVervaldatum over 29 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Generalplanungsleistungen Biogutvergärungsanlage
Abfallentsorgungs- und Stadtreinigungsbetrieb der Stadt ChemnitzDuitslandEngineering design servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 30 aug 2026