Ierland – Diensten voor onderwijs en opleiding – LI3747C Request to Participate in a Panel for the Provision of eBooks to the Education and Training Boards (ETBs) network of schools and centres
Beschrijving
De Education and Training Boards (ETBs) brengt een Verzoek tot Deelnemen aan een Panel uit voor de Levering van eBooks aan het netwerk van scholen en centra van de Education and Training Boards (ETBs). Education and Training Boards (ETBs) zijn wettelijke autoriteiten die verantwoordelijk zijn voor onderwijs en opleiding, jeugdwerk en een breed scala aan andere functies. Vroeger bekend als Vocational Education Committees (VECs), beheren en exploiteren ETBs tweede-onderwijsscholen, hogere opleidingen, multigodsdienstige gemeenschapsnationale scholen en een breed scala aan volwassen, hogere opleidingen en trainingcentra die onderwijs- en opleidingsprogramma's aanbieden. Er zijn 16 Education and Training Boards, die meer dan 700 onderwijs- en opleidingslocaties beheren en exploiteren, waaronder: • 260+ middelbare scholen (lijst van scholen en centra is te vinden op http://www.etbi.ie/) • 450 ongeveer onderwijs- en opleidingscentra • 19 Trainingscentra • 27 Community National Schools ETB-scholen zullen overleggen met de panelleden en de meest geschikte deelnemer(s) kiezen op basis van de volgende criteria: 1. Geschiktheid van de voorgestelde eBook voor het curriculum. 2. Klantenservice en ondersteuning 3. Mogelijkheid tot bulklevering/overdracht van soft copies van boeken naar studentenapparaten 4. Uiteindelijke kosten Kwalificatie voor een panel betekent niet dat een contract wordt toegekend, noch dat er een contract zal worden toegekend.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIerlandEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesVervaldatum over 7 dagenGepubliceerd op 26 aug 2026
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIerlandHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingVervaldatum over 25 dagenGepubliceerd op 26 aug 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IerlandAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesVervaldatum over 20 dagenGepubliceerd op 24 aug 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIerlandEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesVervaldatum over 22 dagenGepubliceerd op 24 aug 2026