Noorwegen – Patiëntenbewakingssysteem – Procurement of a patient goods system ink. Service agreement
Beschrijving
De opdrachtgever zal een contract afsluiten met één aanbieder. Het contract is geldig voor 2 (twee) jaar vanaf het moment van ondertekening. Het contract wordt vervolgens automatisch verlengd voor een periode van één jaar, tot nog toe twee jaar, met een wederzijds recht voor de partijen om het contract met drie (drie) maanden schriftelijke kennisgeving op te zeggen. Voor de leveringen die vallen onder SSA-L en SSA-V, geldt deze beperking voor het aantal jaren niet, maar gelden dezelfde voorwaarden voor verlenging en opzegging van het contract. SSA-V regelt de service- en onderhoudsbehoeften voor de geleverde producten die het huidige fysieke systeem moeten vervangen. SSA-L regelt de aanbesteding van de diensten die nodig zijn om clouddiensten of andere diensten te leveren die netwerkgebaseerd moeten zijn om het vereiste systeem in stand te houden voor continu gebruik van het gekozen systeem. Het wordt verwacht dat de aanbesteding van het systeem tussen NOK 5-6,500,000,000 zal liggen. Daarnaast zal de geschatte jaarlijkse omvang van service, ondersteuning en extra aankoop (dividend van apparatuur) ongeveer NOK 500,000 - NOK 1,000,000 exclusief BTW zijn. Het contract is geldig voor een afroep tot NOK 17 miljoen over een totaal van 4 jaar, inclusief de optie. Optie: De opdrachtgever zal ook, als onderdeel van deze overeenkomst, de mogelijkheid hebben om een optie te activeren voor de aanbesteding van alle benodigde apparatuur die nodig is om thuisgeoriënteerde zorg (HBO) met hetzelfde systeem te verlenen, en zo een vergelijkbaar systeem te krijgen voor alle medewerkers binnen de gemeente. De optie kan eenzijdig door de opdrachtgever worden opgevraagd en zal, in overeenstemming met. Alle documentatie voor dit contract zal de aanbesteding van alle of delen van de hardware of software mogelijk maken die nodig zijn voor de uitbreiding van het systeem. Details over wat hierin zal worden opgenomen, staan in de bijlagen en bijlagen van de competitie. De bovenste rand van de optie valt binnen hetzelfde totale kader als het contract, NOK 17 miljoen. Alle aankopen die als onderdeel van de optie worden gedaan, tellen mee naar hetzelfde bovenste kader als aankopen onder het hoofdcontract.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Norvégia – Orvosi felszerelések – Prequalification 9405 Surgical and examination lamps - New Aker and New Rikshospitalet.
Helse Sør-Øst RHFNoorwegenMedical equipmentsOperating techniquesSurgical lightsGeen deadline gegevenGepubliceerd op 02 sep 2026
Norvégia – Orvosi felszerelések – Mobile surgical tables for gynaecological operations at St. Olavs hospital - second publication.
SYKEHUSINNKJØP HFNoorwegenMedical equipmentsOperating tablesVervaldatum over 27 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Norvégia – Orvosi fogyóeszközök – Framework agreement for medical consumables
Rennebu kommuneNoorwegenMedical consumablesVervaldatum over 35 dagenGepubliceerd op 27 aug 2026
Norvégia – Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek – TNF BIO without bio-corresponding competition
SYKEHUSINNKJØP HFNoorwegenMedical equipments, pharmaceuticals and personal care productsPharmaceutical productsVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 27 aug 2026