Terug naar zoeken
Italië – Producten voor gebitsprothesen en gebitsregulatie – Procedura aperta per laffidamento quadriennale della fornitura di manufatti odontotecnici protesici, con eventuale proroga tecnica semestrale, articolata in unico lotto, con applicazione del criterio del minor prezzo, ai sensi del combinato disposto dellart. 71 e dellart. 108, 3 comma, del D.lgs. 36/2023 e ss.mm.ii., per un importo a base dasta quadriennale di 1.200.000,00 esente IVA.
A.S.P. PALERMO - U.O.C. APPROVVIGIONAMENTIItaliëGepubliceerd op 19 jul 2026
33 dagen overBeschrijving
Openbare aanbestedingsprocedure voor de vierjarige levering van prothetische tandtechnische producten, met een eventuele technische verlenging van zes maanden, verdeeld in één lot, met toepassing van het criterium van de laagste prijs, volgens het gecombineerde bevel van artikel 71 en artikel 108, derde lid, van de D.lgs. 36/2023 en volgende wijzigingen, voor een bedrag van 1.200.000,00 euro, exclusief BTW.
CPV-codes
Prosthodontic and relining products
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – tamponi floccati per la raccolta di campioni microbiologici
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROItaliëMiscellaneous medical devices and productsVervaldatum over 35 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Olaszország – Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök – Fornitura in somministrazione, di Aghi e Siringhe, suddivisa in 30 lotti della durata di un anno, occorrenti alle varie UU.OO. Ospedaliere e Territoriali dell'Asp di Trapani.
ASP DI TRAPANI - U.O.C. PROVVEDITORATOItaliëDisposable non-chemical medical consumables and haematological consumablesVervaldatum over 46 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Olaszország – Stimulátorok – 26PRO003 - Sistemi per elettrostimolazione midollare, periferica, nervo-occipitale e di Sistemi per la neurostimolazione sacrale (nms) per il trattamento cronico dei disturbi del pavimento pelvico
Azienda Regionale di Coordinamento per la SaluteItaliëStimulatorVervaldatum over 46 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Olaszország – Műtőtermi készülékek és műszerek – FORNITURA IN SERVICE DI CISTOSCOPI FLESSIBILI E URETERORENOSCOPI FLESSIBILI COMPLETI DI COLONNE VIDEO PER L’ATTIVITA’ ENDOSCOPICA DELLA UOC UROLOGIA DELLA ASL DI PESCARA
ASL 3 - PESCARAItaliëOperating theatre devices and instrumentsVervaldatum over 42 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026