Griekenland – Medische apparatuur – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΤ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΕΡΓΟΥ: " ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΜΕΝΝ, ΜΕΘ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΩΝ" της Πράξης «Προμήθεια κι εγκατάσταση Ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Γ.Ν. «Βενιζέλειο-Πανάνειο», ΚΩΔ. ΣΑ:ΕΠ0027, ΚΩΔ. ΕΝΑΡΙΘΜΟΥ: 2023ΕΠ00270042, ΕΤΠΑ, Πρόγραμμα «Κρήτη 2021-2027» ΟΠΣ 6003296 Δ/ΞΗ 16/2026
Beschrijving
Openbare elektronische internationale aanbesteding boven de grens (ΔΙΕΘΝΗΣ) opgave 16/2026 voor de uitvoering van opdracht 6: "Medisch technisch uitrusting, inclusief chirurgie" van de Acte "Aankoop en installatie van medisch technisch uitrusting voor de behoefte van het G.Ν. «Βενιζέλειο-Πανάνειο», KODE SA:ΕΠ0027, KODE NUMMER: 2023ΕΠ00270042, ΕΤΠΑ, Programma «Κρήτη 2021-2027» OPS 6003296. Omvat: aankoop, installatie, eenjarige onderhoud en zevenjarige optie voor onderhoud voor de volgende uitrusting: 2 OPEN KASTEN VAN GEKONTROLEERDE VERWARMING 1 TOESTEL VAN GEKONTROLEERDE VERHITTING 1 TOESTEL VAN MONOXIDE VAN AZOT 4 VENTILATORS VAN INTENSIVE ZORG 1 ENDOSCOPISCHE TORREN VAN URINOLOGIE
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Görögország – Papír sterilizálózacskó és csomagolókendő – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30/2026
Γ. Ν. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ''ΘΡΙΑΣΙΟ''GriekenlandPaper sterilisation pouches or wrapsVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Görögország – Gyógyászati készletek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΣΠΑ 2021-2027 ΥΠΟΕΡΓΑ 1 ΕΩΣ 16
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣGriekenlandMedical kitsOperating tablesIncubatorsVervaldatum over 44 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"GriekenlandMedical equipmentsVervaldatum over 44 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Görögország – Elektroencefalográfok, EEG-készülékek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"GriekenlandElectro-encephalographsSurgical laserDiagnostic devicesVervaldatum over 40 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026