Duitsland – Farmaceutische producten – Open house Arzneimittelrabattverträge Interferon beta-1a, Fertigarzneimittelbezeichnung Rebif(R), ATC L03AB07
Beschrijving
Het gaat niet om een open procedure, maar om een zogenaamd open-house-model! Het formulier voor de open procedure wordt slechts gebruikt omdat er geen formulier voor het open-house-model bestaat. Contracten die in het open-house-model worden afgesloten, vallen vanwege het ontbreken van een selectiebesluit niet onder het aanbestedingsrecht. Het gebruik van dit formulier is niet verbonden met een onderwerping aan aanbestedingsrechtelijke regelingen. De AOK Bayern heeft de intentie om met alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven niet-exclusieve kortingsovereenkomsten over de werkstof Interferon beta-1a, de handelsnaam Rebif(R), ATC L03AB07, te sluiten volgens § 130a Abs. 8 SGB V. De AOK Bayern biedt alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven die de hieronder genoemde eisbaarheidseisen voldoen, de afsluiting van identieke en niet-individueel onderhandelbare kortingsovereenkomsten aan. De vroegst mogelijke begindatum van het contract is 01.08.2026, alle contracten eindigen op 31.07.2028. Een contractafsluiting is tijdens deze looptijd op elk moment mogelijk, maar ten laatste op 03.06.2028. De contracten kunnen met een opzegtermijn van één maand per maandeinde worden opgezegd. Bij inwerkingtreding van een door een bundeswijd of landsspecifiek, in een open procedure afgesloten kortingscontract over geneesmiddelen met de in de opdracht genoemde werkstof, treden de open-house-overeenkomsten automatisch buiten werking voor de overeenkomstige looptijd. Een contract wordt afgesloten met alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven die hun geschiktheid aantonen door een ingevuld en ondertekend eigenverklaring betreffende betrouwbaarheid. De farmaceutische ondernemer heeft het ingevulde en ondertekende (de bevoegdheid van de ondertekenaar/ondertekenaars moet uit de uit het handelsregister blijken, anders moet een volmacht worden ingediend) contract, samen met de ingevulde en ondertekende bijlage "Bepaling van de contractuele geneesmiddelen" en de ingevulde en ondertekende eigenverklaring betreffende betrouwbaarheid in te dienen. De documenten kunnen ECHTER op HANDTEKENING in SCHRIFTFORM van hand ondertekend INGEZONDEN WORDEN of ELEKTRONISCH met een geavanceerde elektronische handtekening. Handgeschreven documenten in SCHRIFTFORM moeten in 2-facher uitvoering in origineel worden verzonden naar het volgende adres: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Fachbereich Vertragsmanagement AZMV open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONISCHE documenten met een geavanceerde elektronische handtekening moeten worden ingediend via de communicatie sectie op het aanbestedingsportaal www.dtvp.de. Bij ontvangst van volledige en correcte documenten tot 03 van elke maand, vindt de contractbegindatum plaats op de eerste dag van de daaropvolgende maand, anders op de eerste dag van de daaropvolgende maand. Bij handgeschreven documenten in SCHRIFTFORM moet een verzending van de volledige, ingevulde en ondertekende documenten in een scan worden verzonden naar het e-mailadres [email protected] of via de communicatie sectie op het aanbestedingsportaal www.dtvp.de, als de volledige en correcte originele documenten in papiervorm tot 10 van de maand bij de AOK Bayern, de aanbestedingsafdeling, binnenkomen. Let op de invoerinstructie, die onder www.dtvp.de bij de aanbestedingsdocumenten beschikbaar is. Geïnteresseerde farmaceutische bedrijven kunnen in de projectruimte voor het open-house-procedere op het portal www.dtvp.de de vrijgave van de aanbestedingsdocumenten aanvragen. Een link naar het portal bevindt zich in deze bekendmaking. Als potentiële contractpartners komen uitsluitend farmaceutische bedrijven in aanmerking. De documenten van het open-house-procedere worden uitsluitend farmaceutische bedrijven als potentiële contractpartners vrijgegeven en moeten strikt vertrouwelijk worden behandeld. Door het aanvragen van de vrijgave door de bedrijven wordt de vertrouwelijke behandeling van de documenten bevestigd.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Abschluss eines nicht exklusiven Rabattvertrages nach § 130a Abs. 8 SGB V zu Arzneimitteln mit dem Wirkstoff Guanfacin (ATC-Code: N06BA21).
AOK Niedersachsen. Die Gesundheitskasse.DuitslandPharmaceutical productsVervaldatum over 726 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Open house Arzneimittelrabattverträge zum Wirkstoff Ticagrelor, ATC B01AC24
AOK Rheinland-Pfalz/Saarland - Die GesundheitskasseDuitslandPharmaceutical productsVervaldatum over 210 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Németország – Testápoló termékek – Rahmenvertrag über Lieferung von Toilettenpapier / Papierfalthandtücher / flüssige Handwaschseife (GB StMUV)
Freistaat Bayern, vertreten durch das Bayerische Landesamt für UmweltDuitslandPersonal care productsSoapToilet paperVervaldatum over 34 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Open house Arzneimittelrabattverträge zum Wirkstoff Oxycodon und Naloxon, ATC N02AA55
AOK Rheinland-Pfalz/Saarland - Die GesundheitskasseDuitslandPharmaceutical productsVervaldatum over 240 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026