Terug naar zoeken
Frankrijk – Slopen en ontmantelen van gebouwen, en grondverzet – Appel d'offres ouvert
SAEM EURALIMENTAIRE (59)FrankrijkGepubliceerd op 07 jul 2026
5 dagen overBeschrijving
Afscheiding en afbraak van gebouw G
CPV-codes
Building demolition and wrecking work and earthmoving workAsbestos-removal work
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAFrankrijkOverhaul and refurbishment workVervaldatum over 33 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFrankrijkSewerage workVervaldatum over 33 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyFrankrijkConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workVervaldatum over 45 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Múzeum építése – Construction du musée de Saint-Gilles
La SATFrankrijkMuseum construction workDressed stoneworkStoneworkVervaldatum over 24 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026