Terug naar zoeken
Frankrijk – Openbaarvervoersdiensten – Contrat de concession service public de transport relatif à la gestion et exploitation du réseau de transport de voyageurs de la communauté d'agglomération du Gard Rhodanien
Agglomération du Gard Rhodanien (30)FrankrijkGepubliceerd op 20 jul 2026
38 dagen overBeschrijving
De geconcedeerde dienst omvat onder meer de exploitatie van stedelijke, interstedelijke en scholierenlijnen. Dit zijn ongeveer 950 863 km commerciële kilometers (RAD 2024-2025), waarvan 615 383 km op de scholierenlijnen. Er is een eventuele aanvullende prestatie (PSE) gepland: Navette van Laudun-l'Ardoise.
CPV-codes
Public road transport services
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrankrijkRoad transport servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrankrijkRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrankrijkRoad transport servicesVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFrankrijkPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentVervaldatum over 55 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026