Italië – Laagspanningsinstallaties – Gara telematica a procedura aperta in quattro lotti per l'affidamento di interventi manutentivi su edifici dell'Università degli Studi di Padova, tramite conclusione di Accordi Quadro. Lotto 1: Accordo Quadro quadriennale per l'affidamento di interventi di adeguamento degli impianti termici e di condizionamento SOA OS28E3 (AQOS28E3) Lotto 2: Accordo quadro triennale per l'affidamento di interve
Beschrijving
Telematische aanbesteding met open procedure in vier lotsen voor de toewijzing van onderhoudsinterventies aan gebouwen van de Università degli Studi di Padova, via het sluiten van Kaderovereenkomsten. Lote 1: Vierjarig kaderovereenkomst voor de toewijzing van interventies voor het aanpassen van thermische en airconditioninginstallaties SOA OS28E3 (AQOS28E3) Lote 2: Driejarig kaderovereenkomst voor de toewijzing van interventies aan hydraulische installaties in verschillende gebouwen SOA OS3 (AQOS3E4) Lote 3: Vierjarig kaderovereenkomst voor de toewijzing van interventies voor het aanpassen van elektrische installaties in verschillende gebouwen SOA OS30 (AQOS30E4) Lote 4: Vierjarig kaderovereenkomst voor de toewijzing van interventies aan elektrische continuïteitsinstallaties in verschillende gebouwen (AQCAE1)
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Olaszország – Hőszigetelési munka – Accordo Quadro interventi di miglioramento sismico e riqualificazione energetica dell'edificio ARTE sito in Genova Via Tofane 92-98
ARTE GenovaItaliëThermal insulation workVervaldatum over 27 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Olaszország – Föld alatti parkolóhely építése – Procedura aperta telematica sopra soglia UE per l'affidamento dei lavori di «Opere di urbanizzazione UCF0 – Area Ex Neca (Pavia)» ai sensi dell'art. 71 del D.lgs. 31 marzo 2023, n. 36 Criterio: offerta economicamente più vantaggiosa ex art. 108.
Near Sgr Spa Società benefitItaliëUnderground car park construction workVervaldatum over 38 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Olaszország – Szalagkorlát felszerelése – MANUTENZIONE STRAORDINARIA DI BARRIERE DI SICUREZZA NEL TRATTO COMPRESO TRA GLI SVINCOLI DI ROVERETO NORD (TN) E AFFI (VR)
Autostrada del Brennero SpAItaliëErection of road-barriersVervaldatum over 1 dagGepubliceerd op 27 aug 2026
Olaszország – Gátak, csatornák, öntözőcsatornák és vízvezetékek építése – 2435-26 PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DEI LAVORI DEL LOTTO 041-A “COMPLETAMENTO DEL SISTEMA DI SBARRAMENTI MOBILI NEL COMPRENSORIO IRRIGUO CONSORTILE PIANA DELL'ALBERESE - COMUNE DI GROSSETO”
CONSORZIO 6 TOSCANA SUD - AREA IRRIGAZIONE E CONTRATTIItaliëConstruction work for dams, canals, irrigation channels and aqueductsVervaldatum over 34 dagenGepubliceerd op 27 aug 2026