Terug naar zoeken
Spanje – Brandstofbevoorrading voor voertuigen – Contrato para la prestación del servicio en régimen de concesión de gestión y explotación de las áreas de servicio de Montcada en la via C-33 y La Tordera en la via C-32
Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SAU (CIMALSA)SpanjeGepubliceerd op 29 apr 2026
Geen vervaldatum opgegevenBeschrijving
Dienstverlening en exploitatie van de servicegebieden van Montcada op de C-33 en La Tordera op de C-32 (twee loten) in concessieregime tegen een vast en variabel bedrag. Het is een inkomstencontract, waardoor geen uitgave wordt beloofd. In het basisbudget voor de aanbesteding is geen uitgavelimiet opgenomen. Het minimale contractbedrag (inkomen) dat CIMALSA als vast jaarlijks bedrag moet ontvangen, wordt aangegeven. Alle documenten zijn in het Spaans beschikbaar.
CPV-codes
Vehicle refuelling services
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SASpanjeStorage and warehousing servicesVervaldatum over 27 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Spanyolország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Servicio de instalación en la vía pública de carteles, y montaje de colegios electorales, correspondientes a procesos electorales regidos por la Ley Orgánica de Régimen Electoral General
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MurciaSpanjeCargo handling and storage servicesRoad transport servicesSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesVervaldatum over 25 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Spanyolország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – CONCURSO PÚBLICO CON OBJETO DE SELECCIONAR LA OFERTA QUE SE TRAMITARÁ PARA EL OTORGAMIENTO DE UNA CONCESIÓN ADMINISTRATIVA PARA LA CONSTRUCIÓN Y EXPLOTACIÓN DE UNA INSTALACIÓN DE VARADERO EN LA ZONA ESTE DE LA DÁRSENA DE MARINA DEL CANTÁBRICO DEL PUERTO DE SANTANDER
Autoridad Portuaria de SantanderSpanjePort operation servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 18 aug 2026
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – SERVEI D’EMMAGATZEMATGE, CUSTÒDIA, TRANSPORT DE LES HISTÒRIES CLÍNIQUES (HHCC) PASSIVES I ACTIVES I LA DIGITALITZACIO DE MICROFILMS DE L’HOSPITAL UNIVERSITARI DE BELLVITGE
Hospital Universitario de BellvitgeSpanjeStorage and warehousing servicesVervaldatum over 18 dagenGepubliceerd op 18 aug 2026