Italië – Apparatuur en instrumentarium voor OK – Procedura aperta in 4 lotti fornitura tecnologie 12 sale operatorie padiglione centrale e ala ovest
Beschrijving
Openbare telematische aanbestedingsprocedure, in 4 lots, volgens artikel 71, comma 2, van de D.Lgs 36/2023, voor de levering, installatie en ingebruikname van de technologieën die nodig zijn voor de operatoren van de centrale paviljoen en westvleugel van het Universitair Ziekenhuis Parma, met de mogelijkheid van deelname door de USL Parma en tegelijkertijd verkoop van de gebruikte technologieën, gerelateerd aan lots 1 en 3, momenteel geïnstalleerd bij AOUPR (Financiering Fondazione Cariparma lots 1, 2, 3 en voor lot 4 Financiering bedrijfsfondsen) CUP F9912600331007 Totaalbedrag levering € 1.842.474,00 exclusief BTW 22%, verdeeld als volgt: LOT 1_BOD € 840.000,00, exclusief BTW 22% LOT 2_BOD € 490.574,00, exclusief BTW 22% LOT 3_BOD € 408.000,00, exclusief BTW 22% LOT 4_BOD € 103.900,00, exclusief BTW 22%
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Dispositivi impiantabili per la chiusura percutanea transcatetere del PFO e dei DIA tipo Ostium Secundum
ASL LEItaliëMiscellaneous medical devices and productsVervaldatum over 35 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Olaszország – Laboratóriumi reagensek – Procedura aperta – suddivisa in 6 lotti – per la fornitura di reattivi diagnostici e il noleggio di apparecchiature per il settore di biologia molecolare del Laboratorio Centrale di Patologia Clinica del Comprensorio sanitario di Bolzano
Südtiroler Sanitätsbetrieb - Abteilung EinkäufeItaliëLaboratory reagentsVervaldatum over 48 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Olaszország – Diagnosztikai készülékek – PA FORNITURA TRIENNALE IN SERVICE DI N. 1 APPARECCHIO PER CHEMIO-IPERTERMIA INTRAPERITONEALE (HIPEC) PER L'AZIENDA OSPEDALIERA UNIVERSITARIA DI BOLOGNA
AZIENDA USL DI BOLOGNAItaliëDiagnostic devicesTechnical support servicesVervaldatum over 50 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Olaszország – Csontszintetizáló készülékek – fornitura in accordo quadro di chiodi endomidollari e placche per osteotomia
ASST DEI SETTE LAGHIItaliëOsteosynthesis devicesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026