Terug naar zoeken
Italië – Reparatie en onderhoud van meet-, test- en controleapparatuur – PROCEDURA APERTA, AI SENSI ART. 71 DEL CODICE DEI CONTRATTI PUBBLICI, PER L AFFIDAMENTO IN DUE LOTTI DEL GLOBAL SERVICE PER LA MANUTENZIONE DELLE ATTREZZATURE SCIENTIFICHE DEI LABORATORI DI RICERCA INAIL - LOTTO 1 PROVINCIA DI ROMA E LOTTO 2 LAMEZIA.
DIREZIONE CENTRALE ACQUISTIItaliëGepubliceerd op 16 jul 2026
18 dagen overBeschrijving
De opdracht bestaat uit het onderhoud en kalibreren van de technische wetenschappelijke apparatuur van de onderzoeksinstallaties van Inail, met een globale service en full risk methode, aanwezig in de centra zoals in artikel 1 van het Aanbestedingsdocument is aangegeven.
CPV-codes
Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Olaszország – Épületek villamos és mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – GLOBAL SERVICE ISTITUZIONE SCUOLE E NIDI D'INFANZIA
COMUNE DI REGGIO NELL'EMILIAItaliëRepair and maintenance services of electrical and mechanical building installationsVervaldatum over 49 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Olaszország – Különféle javítási és karbantartási szolgáltatások – Appalto n. 125/2026. Accordo quadro per l’affidamento del servizio di manutenzione e riparazione di cassoni e presse scarrabili di proprietà di Etra S.p.a. S.b.
ETRA S.p.a. S.B.ItaliëMiscellaneous repair and maintenance servicesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Olaszország – Távközlési infrastruktúra karbantartása – Servizio di manutenzione ordinaria, correttiva ed evolutiva della infrastruttura radio e telematica wireless oltre alla fornitura di apparati
Viva Servizi S.p.A.ItaliëTelecommunications-infrastructure maintenance servicesVervaldatum over 36 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Olaszország – Gördülőállomány javítása és karbantartása – S07 - Revisione di SET pneumatici treni Meneghino
Azienda Trasporti MilanesiItaliëRepair and maintenance services of rolling stockVervaldatum over 36 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026