Frankrijk – Instrumentarium voor spectroscopie – Fourniture de systèmes actifs et passifs de mesure in situ de la fluorescence chlorophyllienne et de la réflectance des couverts végétaux, leur installation et leur mise en service sous forme d’un réseau multisites de mesure de proxy-détection pour l’ESE du CNRS
Beschrijving
In het kader van een samenwerking tussen het ESE en het LMD, ruit het ESE zich uit met vier in situ-teledetectie-instrumenten voor de actieve en passieve meting van chlorophyllfluorescentie en reflectantie van het plantendek, genaamd SILI-Fluo (Sun Induced and LED Induced Fluorescence), die door beide laboratoria worden gebruikt in het kader van hun wetenschappelijke samenwerkingsprojecten. Het betreft een markt in loten gesloten tegen een vast prijs voor alle te verrichten prestaties in de contractuele documenten van de markt en verdeeld als volgt: • Vast lot (TF) : Levering van 1 in situ-telendetectie-instrument voor chlorophyllfluorescentie van het plantendek met de bijbehorende informatica-gereedschappen • Optie-lot (T0) : Levering van 3 in situ-telendetectie-instrumenten voor chlorophyllfluorescentie van het plantendek met inrichting van een geautomatiseerd verwerking van alle gegevens. De prestaties omvatten minimaal: • Voor het vaste lot: o Bouw, levering, installatie en ingebruikname van een prototype (SILI-Fluo 1.1) o Testen en kalibreren van dit prototype o Installatie van dit prototype op de experimentele locatie van Barbeau-Fontainbleau o Levering van informatica-gereedschappen voor real-time-begeleiding en verwerking van brutaal gegevens. • Voor het optionele lot: o Bouw en ingebruikname van 3 instrumenten (SILI-Fluo 2.1, 2.2 en .3) o Testen en kalibreren van deze instrumenten o Installatie van deze instrumenten op drie ecosysteemstations o Inrichting van een geautomatiseerd verwerking van alle gegevens van het meetnetwerk. De prestaties omvatten niet de levering van grondstoffen, verbruiksartikelen en maatwerkfabricage. Deze worden door het ESE aan de opdrachtgever geleverd. De gedetailleerde beschrijving van de prestaties en hun technische en functionele specificaties staan in het bijzonder technische aanbestedingsdocument (CCTP) en zijn bijlagen. Het aan de opdrachtgever toegekende budget voor de huidige markt bedraagt: • 67 000 euro HT voor het vaste lot • 89 000 euro voor het optionele lot
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFrankrijkSpectroscopy devicesVervaldatum over 2 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFrankrijkRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesVervaldatum over 51 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFrankrijkPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesVervaldatum over 33 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFrankrijkPharmaceutical productsMedical consumablesVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026