Terug naar zoeken
Görögország – Kupon – 1072/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.GriekenlandGepubliceerd op 31 aug 2026
44 dagen overBeschrijving
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΤΑΚΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΗΣ ΕΑΒ Α.Ε. ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ SUPER MARKET ΓΙΑ ΤA XΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2026
CPV-codes
Coupons
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Αναβάθμιση Υποδομής Πληροφοριακού Κέντρου και Υποδομών Κεντρικής Υπηρεσίας ΜΟΔ Α.Ε. & Ειδικών Υπηρεσιών
Μονάδα Οργάνωσης της Διαχείρισης Αναπτυξιακών Προγραμμάτων (ΜΟΔ) Α.Ε.GriekenlandComputer equipment and suppliesComputer-related servicesVervaldatum over 17 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Görögország – Asztali számítógépek – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΚΤΙΡΙΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ ΣΤΟ ΛΑΚΚΟ»
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣGriekenlandDesktop computerHeadphonesPhotocopiersVervaldatum over 29 dagenGepubliceerd op 27 aug 2026
Görögország – Irodai és számítástechnikai gépek, berendezések és kellékek, a bútorzat és a szoftvercsomagok kivételével – Διακήρυξη 29/2026
ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣGriekenlandOffice and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packagesPhotocopying servicesVervaldatum over 27 dagenGepubliceerd op 24 aug 2026
Görögország – Lézernyomtató-, lézerfaxkazetta – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «Προμήθεια αναλωσίμων υλικών για Εκτυπωτές, Φωτοτυπικά Μηχανήματα κλπ.»
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣGriekenlandToner for laser printers/fax machinesInk cartridgesPrinter ribbonsVervaldatum over 22 dagenGepubliceerd op 24 aug 2026